Back to Question Center
0

Semalt navrhuje 3 jednoduché kroky na škrabanie webového obsahu

1 answers:

Ak chcete vytiahnuť údaje z rôznych webových stránok, sociálnych médií a osobných blogy, musíte sa naučiť niektoré programovacie jazyky, ako napríklad C ++ a Python. Nedávno sme videli rôzne známe prípady krádeží obsahu na internete a väčšina z nich sa týkala obsahu nástrojov na škrabanie a automatizovaných príkazov. Pre používateľov systému Windows a Linux boli vyvinuté množstvo nástrojov na škrabanie , ktoré zjednodušujú svoju prácu do značnej miery. Niektorí ľudia však dávajú prednosť tomu, aby sa obsah škrabal ručne, ale je to trochu časovo náročné.

V tomto článku sme diskutovali o troch jednoduchých krokoch na škrábanie webového obsahu za menej ako 60 sekúnd.

Všetko, čo mal zlý používateľ, je:

1 - online icon maker software. Prístup k online nástroju:

Môžete si vyskúšať akýkoľvek slávny internetový škrabací program ako Extracty, Import. io a Portia Scrapinghub. import. Spoločnosť io tvrdila, že na internete skrýva viac ako 4 milióny webových stránok. Môže poskytnúť efektívne a zmysluplné údaje a je užitočná pre všetky firmy, od začínajúcich podnikov až po veľké podniky a známe značky. Navyše tento nástroj je skvelý pre nezávislých pedagógov, charitatívnych organizácií, novinárov a programátorov. import. Spoločnosť io je známa dodaním produktu SaaS, ktorý nám umožňuje konvertovať webový obsah na čitateľné a dobre štruktúrované informácie. Technológia strojového učenia umožňuje importovať. ako predchádzajúca voľba obidvoch kodérov a nekódovačov.

Na druhej strane Extracty transformuje webový obsah na užitočné dáta bez potreby kódovania. Umožňuje spracovať tisíce adries URL súbežne alebo podľa plánu. Môžete získať prístup k stovkám až tisíckam riadkov údajov pomocou nástroja Extract. Tento webový program škrabania uľahčuje a zjednodušuje vašu prácu a pracuje výlučne na cloudovom systéme.

Portia od Scrapinghub je ďalší vynikajúci nástroj na škrabanie webových stránok, ktorý umožňuje jednoduchú prácu a extrahuje dáta vo vašom požadovanom formáte. Portia nám umožňuje zhromažďovať informácie z rôznych webových stránok a nepotrebuje žiadne vedomosti o programovaní. Šablónu môžete vytvoriť kliknutím na prvky alebo stránky, ktoré chcete extrahovať, a Portia vytvorí svoj pavúk, ktorý bude nielen extrahovať vaše dáta, ale aj prehľadávať váš webový obsah.

2. Zadajte adresu URL pretekára:

Po výbere požadovanej služby škrabania na webe je ďalším krokom zadanie adresy URL vášho súťažiaceho a začatie spustenia škrabáka. Niektoré z týchto nástrojov zaškrtnú celé vaše webové stránky za pár sekúnd, zatiaľ čo ostatné čiastočne extrahujú obsah pre vás.

3. Exportovať vaše ošerené dáta:

Po získaní požadovaných údajov je posledným krokom export vašich ošatých dát. Existujú niekoľko spôsobov, ako môžete exportovať extrahované údaje. Strihače webových stránok vytvárajú informácie vo forme tabuliek, zoznamov a vzorov, ktoré užívateľom umožňujú sťahovať alebo exportovať požadované súbory. Dva najviac podporné formáty sú CSV a JSON. Takéto formáty podporujú takmer všetky služby škrabania obsahu. Je možné, že spustíme škrabku a uložíme dáta nastavením názvu súboru a výberom požadovaného formátu. Môžeme tiež použiť položku Import potrubia položky. io, Extracty a Portia na nastavenie výstupov v potrubí a získanie štruktúrovaných súborov CSV a JSON pri vykonávaní škrabania.

December 22, 2017