Back to Question Center
0

Aké sú spôsoby, ako zvýšiť predaj spoločnosti Amazon UK?

1 answers:

Vlastníci spoločnosti Amazon začali túto činnosť ako on-line kníhkupectvo. Tento rok Amazon oslavuje svoje 20. výročie ako najväčší internetový predajca - companies creating phone apps. Je to jasný príklad toho, ako trpezlivosť a tvrdá práca môžu zmeniť malý miestny podnik na najvýznamnejšiu svetovú obchodnú platformu.

Obľúbenosť tejto platformy sa zvyšuje s predajcami. Podľa štatistických údajov sa každú minútu celosvetovo vynakladá na túto obchodnú platformu 88 000 dolárov. Preto je pre predajcov ideálna príležitosť na rozvíjanie ich podnikania a zvýšenie celkových príjmov.

Avšak to nie je tak jednoduché, ako to bolo predtým, aby sa zvýšil predaj na Amazon. Každý deň tisíce nových obchodníkov online vyskúšajú svoje šťastie na tejto platforme a následne súťaž rastie s geometrickým postupom. Preto sa na tejto platforme musí stať viditeľná; musíte vedieť nejaké zložité spôsoby, ako zvýšiť predaj Amazon UK a byť schopný premeniť ich do praxe.

Tento článok je navrhnutý tak, aby ukázal, ako zlepšiť váš obchodný účet Amazon, aby bol viditeľný pre potenciálnych zákazníkov z celého sveta. Tak sa pozrime na niektoré z týchto Amazon optimalizačných trikov.

Praktické techniky na zvýšenie predaja na Amazon UK

  • Sila organických recenzií nemôže byť podceňovaná. Sú nevyhnutné pre vašu podporu podnikania, pretože užívatelia vytvárajú svoje rozhodnutie o kúpe na základe recenzií vašich produktov. Všeobecne povedané, rozhodnutie kupujúceho je rozhodovací proces potenciálnych zákazníkov, pokiaľ ide o predchádzajúce trhové transakcie počas kúpy produktu alebo služby. Čím lepšie recenzie o produktoch máte, tým vyššie budete zaradení na stránku s výsledkami vyhľadávania v Amazone. Podľa štatistických údajov viac ako 88% zákazníkov kontroluje spätnú väzbu o produkte pred jeho zakúpením.

    Ako potenciálny obchodník online musíte premýšľať nad očividným a pozrieť sa na vynikajúce spôsoby vytvárania spätnej väzby. Nájdite napríklad recenzie na vaše produkty, ktoré obsahujú multimédiá. Všetky recenzie s produktovými obrázkami alebo bezobslužnými videami môžu byť prínosom pre zlepšenie povedomia o vašej značke. Môžete povzbudiť svojich zákazníkov, aby urobili takéto kreatívne recenzie za zľavu alebo darček. Ak viete, že ľudia na miestnej úrovni si užívali váš produkt, požiadajte ich, aby opustili prehľad na vašej stránke Amazonky.

    Okrem toho môžete využiť rôzne programy spätnej väzby na zvýšenie objemu predložených recenzií a obrátiť neutrálne alebo negatívne spätné väzby na pozitívne.

Ako som už spomenul, pozitívna spätná väzba môže výrazne ovplyvniť vašu obchodnú stránku rank na Amazon. Ak chcete generovať nové spätnú väzbu kvality, môžete svojim zákazníkom ponúknuť zľavnené kódy výmenou za preskúmanie. Vďaka tomu môže okamžite zlepšiť poradie vyhľadávania v službe Amazon a pomôcť vám zvýšiť predaj.

Navyše, je dobré pravidelne vytvárať reklamné predmety. Pomôže vám vytvoriť pozitívny obraz vašej značky a vytvoriť dobrú vôľu. Ak zostanú používatelia, aby uspokojili kvalitu vašich produktov, budú pravdepodobnejšie, že prídu na vás budúci čas.

December 22, 2017