Back to Question Center
0

Semalt zdieľa 7 najlepších vlastností nástroja na škrabanie

1 answers:

Pomocou aplikácie Data Scraping Studio môžete získavať informácie z webových stránok podľa vlastného výberu 5 minút. Je nepochybne jedným z najlepších a najužitočnejších nástrojov na škrabanie na webe na internete. Data Scraping Studio má výkonné a užívateľsky prívetivé rozhranie a zbavuje dáta z webových stránok Ajax, heslom chránených lokalít, jednoduchých a dynamických lokalít, XML, JSON a ďalších podobných zdrojov. Niektoré z jeho úžasných funkcií sú uvedené nižšie.

1. Jednoduché vyhľadávanie kľúčových slov:

Rovnako ako všetky ostatné slávne škrabky, Scratching Studio poskytuje lepší spôsob, ako vyhľadávať kľúčové slová - guitar amp price. Musíte jednoducho prevziať a aktivovať tento nástroj a použiť ho na usporiadanie údajov na základe vašich kľúčových slov. To prináša veľa kľúčových slov a fráz, aby sa inšpiroval. Takže nielenže zmačká vaše údaje, ale aj ich zariaďuje na základe vašich krátkych a dlhých chvostových kľúčových slov.

2. Výskum trhu:

Data Scraping Studio je jediný škrabák, ktorý vykonáva dobré vyhľadávanie na trhu pre svojich užívateľov. Na rozdiel od iných bežných škrabiek na dáta poskytuje tento nástroj kvalitné výsledky na základe vášho vyhľadávania. Preto je ideálny pre obchodníkov, on-line výskumníkov, študentov, novinárov a učiteľov.

3. Integrácia webových dát:

Najlepším dôvodom na využitie Data Scraping Studio je, že poskytuje užitočné možnosti pre integráciu webových dát. Je kompatibilný so všetkými webovými prehliadačmi a operačnými systémami, takže je ľahké vyškriabať dáta a integrovať ich podľa vašich želaní.

4. Porovnanie údajov

Dokonca aj špičkové škrabky údajov nemôžu porovnávať údaje dvoch alebo viacerých webových stránok. Našťastie Data Scraping Studio má túto možnosť a umožňuje vám analyzovať dáta z rôznych webových stránok a uistiť sa, že získate kvalitné a spoľahlivé výsledky. Navyše tento nástroj trochu upravuje dáta, čím odstraňuje všetky pravopisné a gramatické chyby z vašich výstupov.

5. Monitoruje kvalitu:

Tento program sleduje kvalitu vašich dát, kým je oškrabovaný extrahovaný. To znamená, že nemusíte dávať pozor na extrakciu, pretože tento nástroj vám automaticky poskytne čitateľné a škálovateľné údaje vo vašom obľúbenom formáte.

6. Podrobné informácie o profile / produkte:

Používatelia tohto softvéru získavajú jednoduchý prístup k profilom a podrobnostiam o produktoch. Znamená to, že ak používate službu Data Scraping Studio pre svoje webové stránky elektronického obchodu, môžete získať informácie od obrov, ako je Amazon a eBay, bez kompromisov v kvalite. Môžete skúsiť tento nástroj získať detaily produktu, zoznam ich názvov, ich opisy a dokonca aj obrázky. Môžeme teda povedať, že Data Scraping Studio je skvelou alternatívou k Amazon Scraper a Facebook Data Extractor.

7. Upozornenia:

Rôzni používatelia sa sťažujú na nedostatok upozornení na škrabanie. Na rozdiel od bežných nástrojov vám Data Scraping Studio upozorní, keď sa dáta vyradia. Stačí nastaviť jeho nastavenia a začať prijímať upozornenia priamo vo vašej doručenej pošte. Môžete tiež dostať upozornenie na váš mobil pomocou svojich špeciálnych možností. Data Scraping Studio je teda kompletný softvér, ktorého cieľom je urobiť váš proces extrakcie údajov pohodlnejším a pohodlnejším. Najlepšia vec je, že je zadarmo.

December 22, 2017