Back to Question Center
0

Semalt Expert: API alebo najlepší spôsob, ako skrátiť dáta z webových stránok

1 answers:

Aplikačné programovacie rozhranie alebo API umožňuje váš softvér a nástroje komunikovať navzájom. Žijeme v rýchlo sa rozvíjajúcom svete, kde sa všetko rýchlo mení a chceme ušetriť čas a energiu. Bežné nástroje na získavanie údajov môžu spotrebovať veľa času a sťažiť prevádzku on-line podnikov, API však funguje ako hnacia sila všetkých sociálnych platforiem. Nielenže pomáha extrahovať užitočné údaje z webových stránok, ale tiež upravuje extrahované údaje a umožňuje ich čitateľnosť a škálovateľnosť pre používateľov - logiciel pour emploi du temps gratuit. Takže je bezpečné povedať, že API sú pre programátorov a programátorov dobrým spôsobom na komunikáciu s ich aplikáciami.

API sa zaoberá technickými stránkami:

Odborníci sa domnievajú, že API je presný kód napísaný vedcami údajov, ktorý nám uľahčuje získavať údaje z veľkého počtu webových stránok. Môže sa zaoberať technickými stránkami a skrývať ich informácie. Rozhranie API rozhrania Facebook Graph sa napríklad používa na získavanie a odstraňovanie údajov zo stránok Facebook, komunít a iných podobných sietí.

API - najjednoduchšia cesta k odhaľovaniu údajov

Vždy, keď chceme získať prístup k údajom na konkrétnej webovej stránke, musíme používať rozhrania API. Na rozdiel od iných bežných programov a techník extrakcie dát API okamžite vykonáva svoju funkciu a môže vaše dáta skrátiť vo viac ako 120 jazykoch. Takže bez ohľadu na to, či chcete skopírovať informácie z čínskych webových stránok alebo chcete získať informácie z japonského blogu, API ich okamžite rozbalí alebo skopíruje podľa pokynov.

Prečo je API dôležitý pre podniky?

Ak máte veľký počet webových stránok a chcete získať dáta zo všetkých z nich do jednej alebo dvoch hodín, API je skvelý spôsob, ako to urobiť. Stačí len otvoriť rozhranie API, aby ste vytiahli presné údaje. To prináša výhody podnikom tromi spôsobmi:

1. Firmy môžu vytvárať aplikácie s rozhraním API

Spoločnosť môže vytvárať rôzne aplikácie s rozhraniami API bez kompromisov v kvalite. Niektoré online spoločnosti predávajú nástroje a softvér a spoliehajú sa na vytiahnutie informácií z otvorených rozhraní API, ktoré pomáhajú zefektívniť ich obchodný proces. V skutočnosti bez rozhrania API podnikanie nemôže rásť a nemôže vytvárať užitočné aplikácie pre svojich zákazníkov.

2. Výskum kľúčových slov

API je dôležitý pre podniky, pretože umožňuje programátorom vytvárať úžasné nástroje na škrabanie webových stránok . Tieto nástroje nám pomáhajú lepšie plniť naše úlohy. Rozhranie API založené na kľúčových slovách nám napríklad uľahčuje nájsť kľúčové slová a frázy pre naše webové stránky. Pri odstraňovaní údajov sa rozhrania API starajú o naše cieľové kľúčové slová a nemenia ich ani ich nemenia na výstupe.

3. Rozhrania API sú dobré pre vývojárov a programátorov

Obaja vývojári a programátori môžu získať prospech z rozhrania API a môžu poskytnúť svojim zákazníkom najlepšie možné príležitosti. Napríklad spoločnosť Reddit bola spustená ako mobilná aplikácia a spoliehala sa na niekoľko nástrojov a služieb na extrakciu dát na speňaženie. Reddit je teraz jedným z najlepších zdrojov webovej prevádzky. Pomocou rozhrania API môžete vytvárať fóra podobné Redditu a za pár dní môžete zapojiť viac a viac ľudí.

December 22, 2017