Back to Question Center
0

Semalt navrhuje 5 verzií nástroja na extrakciu obrázkov

1 answers:

Nástroj na extrakciu obrázkov pomáha vytvárať zoznamy obrázkov nachádzajúcich sa na určenej webovej stránke. Pomocou tohto nástroja môžete extrahovať obrázky a exportovať ich do formátu JSON. Tento nástroj má užívateľsky príjemné rozhranie a je ľahko použiteľný. Stačí zadať adresu URL webových stránok, ktoré chcete analyzovať, a stlačte tlačidlo Odoslať. Nástroj na extrakciu obrázkov okamžite načíta obsah a získa požadované výsledky. Niektoré z jej najnovších verzií sú uvedené nižšie - business intelligence reports.

1. ExtractPDF:

ExtractPDF pomáha skrátiť PDF dokumenty a rozdeliť ich do jednotlivých častí: obrázky, text, písma a metadáta. Môžete škrabanie toľko webových stránok, ako chcete, bez kompromisov v kvalite. Stačí len vložiť adresu URL a nechať ExtractPDF zničiť jej dáta

2. Konwerter:

Konwerter je ďalší skvelý nástroj na extrahovanie obrázkov, ktorý ľahko škrápi obrázky a dokumenty programu Word. Tento nástroj je vhodný pre podniky a podnikateľov. Pomocou tohto nástroja môžete skopírovať súbory BMP, GIF, JPG a PNG. Musíte len zdôrazniť údaje a stlačiť tlačidlo "Extract" pre začatie škrabania. Keď sa Konvertor vykoná so škrabaním, môžete si ho stiahnuť v želanom formáte.

3. SmallPDF:

SmallPDF je ďalšia verzia nástroja na extrakciu obrázkov. Má užívateľsky prívetivé rozhranie a môže škrabnúť toľko obrázkov, koľko chcete. SmallPDF nielen poškriabaniu súborov JPG a PNG, ale aj extrahuje údaje z dokumentov PDF. Dáta môžete získať v čitateľnom a škálovateľnom formáte a môžete získať viac potenciálnych zákazníkov na internete. Keď vložíte URL alebo odovzdáte obrázok, stačí kliknúť na tlačidlo "Scrape" a nechať tento nástroj plniť svoju úlohu.

4. PDF Online:

PDF Online je jednou z najlepších verzií nástroja na extrakciu obrázkov. Získate vám vysoko kvalitné obrázky a oškrabujete veľké množstvo webových stránok s ľahkosťou. Jedinou nevýhodou je, že tento nástroj dokáže skosiť až tri obrázky naraz. To znamená, že ho nemôžete použiť na hromadné projekty a musel by si kúpiť prémiovú verziu. PDF Online nemusia byť stiahnuté a dokážu spracovať vaše úlohy extrakcie údajov online. Je to komplexný a spoľahlivý program vhodný pre firmy, programátorov, programátorov, IT odborníkov a webmasterov.

5. PDFMate:

PDFMate je ďalšia skvelá verzia nástroja na extrakciu obrázkov. V súčasnosti je k dispozícii iba pre používateľov systému Windows a je známy svojim užívateľsky prívetivým rozhraním. S aplikáciou PDFMate môžete skopírovať toľko obrázkov alebo súborov PDF, ako chcete. Tento nástroj dokonca zmaže údaje zo žltých stránok, biele stránky, diskusné fóra a on-line adresáre. Odstraňuje súbory PNG aj JPG a je spoľahlivým softvérom.

Pre správnu optimalizáciu pre vyhľadávače by všetky obrázky mali označovať atribúty ALT. Tieto atribúty informujú spoločnosť Google o vašich obrázkoch a poskytujú im predstavu, aký typ obsahu publikujete. Vyššie verzie nástroja na extrakciu obrázkov sú spoľahlivé a presné. Dávajú nám požadované výsledky a nepotrebujú žiadny kód. Môžete získať ťažiť z týchto softvér extrakcie obrazu ako non-programátor.

December 22, 2017