Back to Question Center
0

Semalt: Škrabanie dynamických webových stránok s rozšírením prehliadača Chrome na webe

1 answers:
Web Scraper je plugin prehliadača Google Chrome postavený na extrahovanie údajov z webových stránok a webových stránok

. Pomocou webového škrabka s rozšírením Chrome môžete vytvoriť súbor Sitemap o tom, ako by sa mala načítať webová stránka alebo webová stránka. Pomocou vášho súboru Sitemap webový škrabák naviguje na webovú stránku a zlikviduje všetky relevantné údaje podľa pokynov - software solutions portland oregon.

Výhody webového škrabáka prehliadača Chrome

Dáta získané použitím škrabáka pre webový rozšírenie Chrome sa exportujú ako súbor CSV (values-separated values). Webový škrabka je doplnok škrabka typu point-and-click, ktorý môže použiť niekto. Môžete tak ušetriť svoje peniaze aj čas a súčasne získať cenné informácie na webe.

Web je plný užitočných a hodnotných údajov. Získanie údajov v použiteľných a čitateľných formátoch však nie je vždy tak jednoduché. To je dôvod, prečo potrebujete chrómový webový škrabák na rozšírenie. Verejné záznamy, adresáre, konkurenčný inventár a recenzie používateľov sa môžu premeniť na cenné údaje. Pomocou nástroja Web Scraper môžu byť všetky tieto údaje pohodlne oškrabané a uložené.

 • Nevyužitá chyba: Chyba syntaxe
 • Kliknutie nemá vplyv na tlačidlo
 • Neúplné URL pre popup odkaz

Web Scraper: riešenie problémov

Web Škrabka je vysokokvalitný a ľahko použiteľný škrabací softvér. Ak chcete extrahovať údaje z webových stránok a webových stránok, musíte vybrať cieľový text, zatiaľ čo webový škrabák vykonáva zvyšok práce. Keďže škrabka na web je automatizovaná v cloude, nemusíte sa obávať škrabancov alebo iných problémov.

S webovým škrabkou sa požadované výsledky rýchlo prenesú do súboru CSV. V prípade, že chcete ukladať dáta v Couch DB alebo v lokálnom úložisku Chrome. Nie je potrebné panikať, pretože nie ste programátor. Ak môžete použiť prehliadač Google Chrome, môžete použiť škrabku na webovú stránku Chrome.

Ak by vaše ďalšie riešenie bolo na prenájom armády stážistov, aby ste si dávali údaje po celý deň, nákladné riešenie práve klepalo na vaše dvere. S škrabkou na web nepotrebujete programátorov na vytvorenie záložného riešenia pre vaše dáta. Všetok proces extrakcie údajov sa vykoná pre vás. Stiahnite si a nainštalujte webový škrabák bezplatne v internetovom obchode Google Chrome.

Web Scraper plugin funkcie

Web Scraper má vstavané prvky, ktoré prispievajú k procesu vaše škrabanie projekty. Tu sú kľúčové funkcie, o ktorých by ste mali vedieť:

 • Kompatibilné s prehliadačom Chrome

Web Scraper je doplnok prehliadača Chrome, ktorý extrahuje údaje podľa súboru Sitemap. Pomocou tohto rozšírenia môžete spustiť jednotlivé alebo viaceré hodnotenia alebo skrátiť veľké súbory údajov v rámci nastaveného rozvrhu.

 • Exportovať extrahované údaje ako CSV
 • Tento doplnok chrómu exportuje ošerené údaje ako hodnoty oddelené čiarkou. Uložené údaje však môžete uložiť aj v CouchDB alebo v lokálnom úložisku Chrome.

  Web je nabitý cennými údajmi. Škrábanie dynamických stránok a stránok s AJAX a JavaScript nie je však jednoduché. S chrómovým rozšírením webového škrabky by vás extrakcia dát z dynamických webových stránok nemala robiť.

  Pomocou doplnku Web Scraper môžete vytvoriť súbor Sitemap, ktorý identifikuje cieľový text na webovej stránke. Vezmite si skúsenosti so škrabaním na inú úroveň tým, že nainštalujete webový škrabák do prehliadača Google Chrome!

  December 22, 2017