Back to Question Center
0

Octoparse: efektívny nástroj na extrahovanie webu - Semalt Expert

1 answers:

Škrabanie webu je veľmi efektívny nástroj pre vyhľadávačov aj spoločnosti, ktoré sa snažia nájsť väčšinu informácií online z rôznych webových stránok, ako je Facebook, Amazon, eBay automaticky. Octoparse je skvelý program na škrabanie, ktorý ponúka svojim používateľom niekoľko skvelých balíčkov na zhromažďovanie dát a ich premenu na vizuálne súbory ako HTML, Excel a TXT. Nasledujúce sú niektoré skvelé možnosti, ktoré ponúka Octoparse:

Extrahuje dáta z dynamických webových stránok

Octoparse je ľahko použiteľný nástroj, ktorý pomáha používateľom extrahovať obsah z webovej stránky. Pracuje s dynamickými webovými stránkami, vrátane škrabania údajov s stránkovaním - 21 drake casino. Navyše, jeho cloud služba môže získať a ukladať obrovské množstvo dát.

Zhromažďuje skryté údaje z webových stránok

V niekoľkých prípadoch hľadajúci webové stránky hľadajú konkrétne údaje z webových stránok, ale nemôžu nájsť potrebné informácie, pretože zložitosti webových stránok alebo z akéhokoľvek iného dôvodu. Octoparse môže nájsť a extrahovať všetok skrytý obsah.

získava obsah s nekonečným posúvaním

Škrabanie dát s nekonečným posúvaním môže byť náročná úloha. Vyhľadávači webu musia prejsť dole na každú stránku webových stránok, ktoré navštevujú, a načítať viac textu alebo obrázkov. Obsah sa bude načítavať nepretržite pri prechode dole na spodnú stranu stránky.

Octoparse môže pomôcť používateľom získať všetky hypertextové odkazy uverejnené na konkrétnej webovej stránke. V skutočnosti poskytuje používateľom jednoduchý spôsob automatizácie stoviek IP adries a súčasne ponúka množstvo pokročilých možností, ako napríklad Ajax Timeout, vstavaný nástroj XPath atď.Taktiež môže Octoparse prehľadávať údaje pre používateľov vyhľadávania webu s konkrétnymi požiadavkami a úspešne poskytnúť štruktúrované údaje.

Rozdeľuje úlohy

Pre užívateľov je lepšie rozdeliť ich úlohy v prípade, že sa internet preruší. Namiesto získania údajov od samého začiatku môžu oddeliť určitú úlohu do dvoch projektov.

Používatelia webových aplikácií Octoparse môžu robiť veľa vecí, napríklad otvorenie určitej webovej stránky, prihlásenie do účtu, sťahovanie obrázkov, zadávanie textu a mnoho ďalších. Octoparse tiež poskytuje svojim používateľom pokročilý režim, ktorý im pomáha riešiť zložitejšie údaje. Ak chcete napríklad použiť tento režim, používatelia potrebujú, aby presunuli bloky vnútri návrhára operačného systému a nakonfigurovali rôzne úlohy. Inteligentný režim poskytuje používateľom možnosť automaticky otáčať ľubovoľnú webovú stránku do programu Excel jednoduchým stlačením jedného tlačidla. V skutočnosti tento režim funguje výborne v tabuľke zoznamov stránok, ako sú napríklad výsledky vyhľadávania alebo kategórie stránok.

December 22, 2017