Back to Question Center
0

Ako používať služby Amazon Marketing Services na zdvojnásobenie zisku?

1 answers:

Ak predávate svoje produkty na Amazonke, váš primárny cieľ je pravdepodobne predstaviť svoje veci pred väčšinou svojich potenciálnych zákazníkov a nakoniec vygenerovať viac príjmov. Celý algoritmus hodnotenia Amazon je navrhnutý tak, aby zákazníkom poskytoval najpresnejšie výsledky vyhľadávania na základe ich preferencií a histórie vyhľadávania. Takže všetko, čo potrebujete, je riadiť sa pravidlami Amazonky, aby sa vaše produkty zobrazovali pred vašim cieľovým publikom - programme gestion des salaires.

Bez ohľadu na vaše súčasné stratégie, nikdy to bolí, aby zvážila vaše možnosti. Amazon našťastie poskytuje obchodníkom rôzne služby, ktoré môžu zefektívniť svoje predajné procesy a následne priniesť viac príjmov Amazon. Program Amazon Marketing Services je perfektnou voľbou pre predajcov Amazonu, ktorí hľadajú príležitosti na zvýšenie predaja a zvýšenie celkových príjmov z podnikania.

Zvyšuje sa však otázka, či potrebujete vyskúšať nové marketingové služby alebo používať svoje osvedčené metódy. Ale ak sa nové marketingové taktiky objavia ešte lepšie? Takže si myslím, že stojí za to skúsiť Amazon marketingové služby, aby zostali na vrchole Amazon e-commerce hry. Takže budeme diskutovať o výhodách a nevýhodách AMS, aby sme pochopili, či stojí za investície alebo nie. Amazon Marketing Services

Amazon Marketing Services (AMS) je reklamná platforma pre platenú klientelu, kde môžu predajcovia získať svoje produkty predné cieľové publikum na základe cielených hľadaných výrazov, produktov, preferencií a histórie nákupov.

Program Amazon Marketing Services poskytuje podnikom nasledujúce príležitosti:

  • Amazonské stránky;
  • Reklamné reklamy na produkty;
  • Reklamy vo vyhľadávacej sieti;
  • Reklamy sponzorovaných produktov.

Spočiatku AMS program bol k dispozícii iba pre Amazon predajcov. Pravidlá sa však zmenili a v súčasnosti sú k dispozícii aj na priame zverejnenie držiteľov účtov a zástupcov predajcov. Je však potrebné spomenúť, že obchodníci, ktorí majú záujem o služby Amazon Marketing Services, by mali byť účastníkmi platformy Amazon Vendor Central. Tieto reklamné služby boli vytvorené tak, aby poskytovali cielené a kampane zamerané na kľúčové slová pre predajcov Amazonu. Spoločnosť Amazon používa obrovskú databázu, ktorá spája zákazníkov s reklamami, o ktorých sa domnieva, že zákazník bude rezonovať. Amazon zhromažďuje údaje o predchádzajúcich skúsenostiach so zákazníkmi so spoločnosťou Amazon a sleduje spôsob, akým nakupujúci hľadajú niečo na platforme. Takže, berúc do úvahy všetky tieto aspekty, môžete získať svoje reklamy pred potenciálnymi zákazníkmi, ktorí majú záujem o produkty, ako je tá vaša.

Vašu reklamnú kampaň môžete spravovať prostredníctvom používateľského rozhrania Amazon Marketing Services. Toto rozhranie vám umožňuje sledovať výnosy a náklady na kliknutie, aby ste mohli ľahko vyhodnotiť návratnosť investícií. Navyše môžete sledovať reklamné náklady na predaj a zistiť, či je vaša reklamná kampaň zisková alebo nie.

Avšak, tento program Amazon má tiež svoje nevýhody. Rozhranie AMS nie je užívateľsky prívetivé. Nemôžete ani odstrániť ukončené reklamy. Okrem toho aktualizácie spravodajstva zvyčajne fungujú veľmi pomaly.

December 22, 2017