Back to Question Center
0

Ktoré sú najlepší Amazon SEO nástroje k dispozícii dnes?

1 answers:

Nie je potrebné povedať, že za skutočne nepríjemnej úrovne konkurencie na trhu nemôžete vyhrať Amazonský trh - stačí umiestniť váš produkt a čakať v zúfalej nádeji, že uvidíte akýkoľvek vzostupný predaj. Myslím tým, že ak chcete osloviť potenciálneho zákazníka a previesť ho na skutočného kupujúceho, musíte mať všetko na mieste, najmä pre optimalizáciu zoznamu produktov. Ale už máte príliš veľa na to, aby ste mohli spravovať, monitorovať a upravovať v krátkom čase. A tu je, keď Amazon SEO nástroje vstúpia do hry.

Títo malí on-line pomocníci môžu nielen urobiť veci oveľa jednoduchšie pre vás ako predávajúci Amazon, ale vám určite lepšie zaradiť potenciál, takže je nevyhnutné prežiť tam - gremax logos. Takže nižšie vám ukážem rad pravdepodobne najlepších nástrojov Amazon SEO, ktorý vám s tým pomôže. Nuž, rýchlo prejdite cez každú z nich!

Najlepšie Amazon SEO Tools

  • Sonar - je zadarmo Google rozšírenie, ktoré je považované za jeden z najlepších Amazon SEO nástroje k dispozícii v otvorenom prístupe pre moment. Áno, Sonar je úplne zadarmo na použitie. Môže sa stať celkom dobrým riešením na jednom mieste pre spustenie hĺbkového výskumu kľúčových slov, ktorý je potrebný na identifikáciu kombinácií vyhľadávania, ktoré sa musia vyhľadať, ktoré sa majú používať pri optimalizácii zoznamu produktov.
  • Plánovač kľúčových slov Google - príliš veľa predajcov elektronického obchodu, stále si nie sú vedomí skutočne obrovského potenciálu tohto dobrého starého nástroja na SEO, ktorý už známe už roky a dobre používané profesionálnymi profesionálmi rokov. Plánovač kľúčových slov Google je pravdepodobne jedným z najlepších nástrojov pre Amazon SEO, najmä pokiaľ ide o spustenie celoplošného výskumu kľúčových slov s komplexnými údajmi vytiahnutými nielen z jedného trhoviska (napríklad Amazon, eBay, Alibaba, atď.), ale z každého rohu indexovaného webu. Jednoducho povedané, Plánovač kľúčových slov Google sa môže stať najvhodnejším východiskovým bodom pre váš výskum kľúčových slov na Amazonke, ktorý poskytuje veľký obraz o všetkých trendoch vyhľadávania súvisiacich s vašou predajnou položkou alebo produktovou kategóriou,. Koniec koncov, tento veľmi užitočný nástroj svetového vyhľadávacieho giganta je absolútne slobodný, ako vždy.

  • Merchant Words - patrí medzi tie osobné špecializované Amazon SEO nástroje, ktoré boli špeciálne navrhnuté pre optimalizáciu zoznamu produktov a konkurenčný kľúčový výskum tam. Medzi jeho najsilnejšie stránky sa obchodné slová zdali byť mimoriadne prospešné, pokiaľ ide o udržanie vašej konkurencieschopnosti tým, že vyvíjajú špecifické kľúčové frázy a kombinácie dlhých chvostov s najvyšším výherným potenciálom. Jediná zlá vec týkajúca sa tohto SEO nástroja (on-line platforma, presnejšie) je, že budete musieť zaplatiť niečo okolo 40 dolárov za mesačný prístup. Koniec koncov, je len na vás, aby ste sa rozhodli - platiť za prevzatie vedenia nad vašimi najbližšími konkurentmi na trhu, alebo aby ste sa dostali pomocou s pomocou bezplatného softvéru.
December 22, 2017