Back to Question Center
0

Ktoré sú hlavné faktory, ktoré zohľadňuje algoritmus hodnotenia Amazon?

1 answers:

Ak prevádzkujete svoju vlastnú firmu elektronického obchodu na Amazone, musíte byť už oboznámení s pôvodnou koncepciou optimalizácie pre vyhľadávače (SEO). Môže to vyzerať ako nepríjemný, ale každý veľký vyhľadávač (ako napríklad samotný Google, rovnako ako Yahoo, Bing atď. ) má svoj vlastný algoritmus hodnotenia. Napriek tomu, príliš veľa online podnikateľov, ktorí predávajú tam, stále nevie o samotnej existencii algoritmu hodnotenia Amazon. To je dôvod, prečo vám ukážem hlavné faktory, ktoré algoritmus na zoradenie Amazon sleduje, s hlavnými prvkami optimalizácie zoznamu produktov podľa sekcií. Týmto spôsobom pochopíte, ako vytvoriť kvalitný obsah pre stránku produktu - oculos ray ban clubmaster preã§o. V konečnom dôsledku, aby ste našli ponuky produktov na začiatku vyhľadávania Amazonov, patria medzi najpredávanejšie položky.

On-page SEO Faktory pre Amazon Ranking algoritmus

Tu sú základné faktory nájdené na vašej stránke produktov, ktoré určujú vaše hodnotenie Amazon. Poznať ich všetko vám pomôže presne pochopiť, čo by sa malo robiť s optimalizáciou zoznamu produktov s cieľom dosiahnuť maximálnu predajnú výkonnosť a zlepšiť vašu online viditeľnosť v určitej miere.

Názov produktu

Názov produktu je prvá sekcia vašej stránky produktu Amazon, ktorá nesie pre seba významný význam pre SEO. Rovnako ako v prípade štandardných vyhľadávačov, algoritmus hodnotenia Amazon je výrazne ovplyvnený hlavným názvom značky. Týmto spôsobom máte k dispozícii až 500 znakov, aby ste mohli používať vaše najlepšie presne zacielené kľúčové slová a hlavné kombinácie hlbokého vyhľadávania pre maximálnu expozíciu pri online vyhľadávaní.

Body odrážok

Je to ďalšia časť vašej stránky produktu, ktorá sa nachádza hneď pod názvom produktu. Hoci neexistujú žiadne oficiálne dôkazy, ktoré by dokázali túto skutočnosť, ale body odrážok môžu potenciálne mať veľký vplyv na váš priebeh konverzie. Podávať ako čisté a jasné zhrnutie vášho produktu, guľky body sú tiež skvelé miesto na začlenenie niektoré z vás hlavné cieľové kľúčové slová, ktoré majú vašu položku v predaji z najlepších strán.

Popis produktu

Posledná časť vašej stránky Amazonky viditeľná návštevníkovi je popisom vášho produktu. V skutočnosti je to rozšírenejšia verzia zoznamu nábojov. A čo viac - podľa algoritmu hodnotenia Amazon je táto časť technicky zbytočná, prinajmenšom pre účely priameho zážitku používateľa. Napriek tomu je úplne vyplnený opis výrobku stále veľmi dôležitý. Samozrejme, ak chcete hodiť na Amazon.

Backend Kľúčové slová

Táto sekcia kľúčových slov a hľadaných výrazov v pozadí nie je v skutočnosti viditeľná pre vašich návštevníkov. Ale táto časť je špeciálne určená na to, aby niesla zvyšok Vašich relevantných kľúčových slov - len na účely hodnotenia. Týmto spôsobom nezabudnite, že kľúčové slová Amazon backend je najlepším miestom na umiestnenie všetkých vašich cieľových kľúčových slov, ktoré ešte neboli vložené do názvu produktu alebo popisu produktu. Možno budete mať primeranú príležitosť vrátiť sa v určitom čase a vykonať revíziu tak, aby časť najvhodnejších backendových kľúčových slov úspešne nahradila menej výkonné položky vo vašom názve produktu, opise alebo v zozname bodov.


December 22, 2017