Back to Question Center
0

Ako zaradiť produkty na Amazon od samého začiatku?

1 answers:

Každý nováčik by mal vedieť, ako zaradiť produkty na Amazon od prvého dňa predaja tam. A aby sme sa na tomto skutočne preplnenom trhu radovali dobre, každý predajca by sa mal prispôsobiť neustále sa vyvíjajúcemu vyhľadávaciemu algoritmu (tiež známymu ako A9). Napriek tomu existuje základný súbor pravidiel, ktoré sú platné v okamihu, kedy majú prospech, najmä ak ste noví Amazon optimalizácia - web apps development in Lebanon. Takže, nižšie vám ukážem, ako zaradiť produkty na Amazon ako profesionál, bez ohľadu na to, či už máte v tejto oblasti nejaké skúsenosti alebo nie. Poďme sa ponoriť do veci jednoduchým a jednoduchým krok za krokom sprievodcom.

Ako zaradiť produkty na Amazon

Krok 1: Určite svoje potenciálne víťazné kľúčové slová

mali by ste pripraviť hlavnú sadu kľúčových slov s najvyššou výkonnosťou a dlhodobé výrazy týkajúce sa vašej položky alebo kategórie. Ide o to, že budete musieť nájsť tých, ktorí majú najvyššie objemy vyhľadávania, pretože vaše skutočné výsledky predaja sú hlavne na nich. Najjednoduchší spôsob, ako pochopiť, ako zaradiť produkty na Amazon pre správne kľúčové slová, je navštíviť vašu osobnú kartu so stredovými kľúčovými slovami predajcu. Týmto spôsobom získate veľký obrázok hlavného zoznamu cieľových kľúčových slov, ktoré budete o niečo neskôr upraviť.

Krok druhý: Upresnite svoj konečný kontrolný zoznam s kľúčovými slovami

Keď získate všeobecné pochopenie vašich hlavných hľadaných výrazov a všeobecných zámerov zákazníka, je čas vylepšiť hlavný zoznam. Myslím tým, že by ste mali vylúčiť všetky nesúvisiace kľúčové slová a výrazy s dlhými koncami, aby ste udržali iba tie, ktoré musia zvíťaziť. Tu je dobrý nástroj pre kľúčové slová, ktorý vám umožní mať kickstart. Nebojte sa to vyskúšať hneď, hlavne preto, lebo mal preukázaný účinok na vlastnú optimalizáciu zoznamu produktov na Amazon.

Sonar - je bezplatný nástroj na vyhľadávanie kľúčových slov špeciálne prispôsobený predajcom elektronického obchodu. Sonar vám môže pomôcť pochopiť, ako zaradiť produkty na Amazon podporou optimalizácie zoznamu produktov so všetkými hodnotnými kľúčovými slovami, ktoré pravdepodobne budete musieť zaradiť. Všetko, čo tu potrebujete, je vyplniť vaše hlavné cieľové kľúčové slovo - a automaticky získať všetko, čo je potrebné pre jeho najlepšiu implementáciu na praxi, ako sú odhadované objemy vyhľadávania, základné odkazy na kľúčové slová, aktuálne trendy ich aktívnych zákazníkov nakupujúcich na Amazone a cenné návrhy kľúčových slov vytiahnuté priamo od predajcov s najvyššou výkonnosťou.

Vzhľadom na to, že priemerná prepočítaná suma pre hlavnú stránku spoločnosti Amazon sa odhaduje na približne 13%, vyberiete musíte získať vysokú mieru CTR pre svoj vlastný produktový výpis tak, aby vaše poradie v oblasti vyhľadávania produktov začalo rásť. Tu je niekoľko základných tipov, ako začať premeniť viac potenciálnych klientov na skutočných kupujúcich:

  • Vytvorte presvedčivý popis produktu bohatý na kľúčové slová, ktoré musíte vyhľadať, aby zákazník nebol čítanie.
  • Pridajte iba čisté a čisté obrazy vysokej kvality, ako aj ilustračné grafy, videá a iné zaujímavé vizuálne materiály, ktoré pomôžu lepším opisom produktov. Tip: V ideálnom prípade by ste mali povoliť možnosť priblíženia súboru obrázkov produktov - vždy sa to vyplatí.
  • Jasne načrtnite, čo robí váš produkt mimoriadnym. Pokiaľ je to možné, snažte sa čo najviac zahrnúť čo najviac recenzií tretích strán. Nakoniec nikdy neváhajte spustiť tvrdý testovací postup A / B, aby ste skontrolovali rôzne možnosti výkonnosti a pochopili, čo funguje dobre pre vás a čo by malo byť pravdepodobne prepracované alebo aspoň pozastavené pre budúce použitie.
December 22, 2017