Back to Question Center
0

Semalt poskytuje špičkové tipy škrabka obrázka

1 answers:

Google a iné vyhľadávače sú závislé na sofistikovanej webovej škrabke vytiahnuť obsah a indexovať stránky. Podniky, programátori a vývojári používajú rôzne nástroje na prehľadávanie a škrabacie nástroje , aby vykonali svoju prácu. Ak chcete rozvíjať svoju firmu, musíte získavať informácie z dynamických stránok pomocou spoľahlivého extraktora údajov. import. io a Kimono Labs sú dobré možnosti - cloudwalker pune. Pomocou týchto nástrojov môžete obrázky správne skrátiť. ContentBomb je jedným z najznámejších a najlepších škrabiek na internete. Jeho najvýraznejšie znaky sú uvedené nižšie.

1. Pomáha indexovať webové stránky a blogy:

Ak ste nedávno vytvorili blog alebo webové stránky a chcete indexovať vaše webové stránky, ContentBomb je pre vás tou správnou voľbou. Na rozdiel od iných obyčajných nástrojov na škrabanie zmačkáva vaše obrázky a robí proces prehľadávania ľahší a rýchlejší. Môžete zlepšiť hodnotenie vyhľadávačov a pravidelne monitorovať kvalitu obrázkov pomocou aplikácie ContentBomb.

2. Jednoducho vytiahne informácie o cenách:

S ContentBomb môžete jednoducho získať informácie o cenách z rôznych webových stránok. Okrem toho môžete skopírovať obrázky z webových stránok leteckých spoločností, nákupných stránok, webových stránok na preskúmanie a iných podobných sietí. ContentBomb tiež získa údaje z požadovaných obrázkov a porovná ceny rôznych produktov, čím uľahčí vašu prácu. Najlepšie je, že tento nástroj neupravuje informácie o cenách a získate spoľahlivé a autentické výsledky. ContentBomb je dobré porovnávať rôzne lokality a ukladať údaje do vlastnej databázy.

3. Zostrihnite čokoľvek a získajte požadované formáty:

ContentBomb je navrhnutý tak, aby oškraboval akýkoľvek typ údajov, ako sú obrázky, text, PDF dokumenty a HTML súbory. Akonáhle sú dáta úplne extrahované, môžete ich uložiť vo formátoch CSV alebo JSON alebo ich stiahnuť priamo na pevný disk pre offline použitie.

4. Ciele viacerých online zdrojov:

ContentBomb môže zacieliť online adresáre, informačné kanály RSS a ATOM, spravodajské webové stránky, cestovné portály (napr. Trivago a TripAdvisor), e-commerce (Amazon a eBay). Bude identifikovať užitočné obrázky a bude škriabať dáta na základe vašich požiadaviek. Zameriava sa tiež na on-line fóra a recenzie stránok, čím získate okamžite požadované výsledky. Môže ľahko škrábat obsah z JPG a PNG súborov.

5. Publikujte kvalitný obsah na svojich stránkach automaticky:

S obsahom ContentBomb môžete automaticky publikovať na svojom webe kvalitný obsah a nemusíte znovu a znovu formátovať obsah. Po načítaní a aktivácii bude tento nástroj naplánovať vaše príspevky a ušetrí vám čas do určitej miery. Môžete si tiež vybrať zo svojich šablón a tém, aby ste svojmu webu získali pozoruhodný a profesionálny vzhľad.

6. Všetky štandardné funkcie:

ContentBomb je najlepšie známy svojimi modulmi BotBomb a umožňuje vám jednoducho kopírovať rôzne metódy škrabania. Pomocou tohto nástroja môžete vytvárať knižnice obrázkov, odovzdávať videá a video súbory a zdieľať svoj obsah kedykoľvek a kdekoľvek. Vyťahuje tiež údaje zo stránok sociálnych médií a je kompatibilný so všetkými operačnými systémami a webovými prehliadačmi. Môžete ľahko vytvoriť úlohy automatického odosielania a vytvoriť interné a externé spojenia s touto službou.

December 22, 2017