Back to Question Center
0

Semalt: Mozenda Data Extractor - najlepší a spoľahlivý nástroj

1 answers:

Mozenda je komplexná webová škrabací služba ; to je najlepšie známe pre svoje užitočné vlastnosti a schopnosť vykonávať viac úloh naraz. Tento softvér vám umožňuje skrátiť obsah z Aliexpressu. com, Boohoo. com, Amazon a eBay - pirelli contact. Súbory môžete uložiť do Dropboxu a Disku Google alebo ich stiahnuť priamo na pevný disk.

Ako funguje Mozenda?

Mozenda vykonáva svoje úlohy podľa tohto vzorca:

1. Extrahuje údaje z viacerých lokalít. Mozenda najskôr identifikuje vzory údajov.

2. V ďalšom kroku kombinuje súbory údajov.

3. Po tretie, Mozenda nahráva výsledky do dvoch hlavných služieb úložiska cloud: Dropbox a AWS.

Mozenz Web Console a Agent Builder

1. Mozenz Web Console - Táto webová aplikácia nám umožňuje spustiť našich agentov (scrape projekty). Môžeme tiež zobraziť a usporiadať výsledky a exportovať extrahované dáta do súborov CSV a JSON.

2. Agent Builder - Ide o aplikáciu systému Windows, ktorá sa používa na vytváranie viacerých projektov extrakcie údajov súčasne.

. Softvér typu všetko-v-jednom:

Mozenda je najlepšie známa svojim užívateľsky prívetivým rozhraním. Nie je to len webový extraktor, ale aj prehľadávač; tento softvér používa rôzne roboty na prehľadávanie vašich webových stránok. To môže niekedy extrahovať dáta z zakázaných webových stránok, a stačí zdôrazniť adresu URL, aby ste ju okamžite stiahli. Okrem toho poskytuje ochranu proti spamu a opravuje všetky drobné chyby vo vašom obsahu.

2. Vhodné pre malé podniky:

Pri spustení nemusí byť možné investovať do cenných dátových škrabiek alebo webových prehľadávačov. Mozenda je však slobodný softvér, ktorý dokáže vykonávať veľmi náročné úlohy. Analyzuje webové dokumenty, zhromažďuje informácie o konkurentoch, najnovších trendoch, rozvíjajúcich sa trhoch a dosahuje požadované výsledky za pár minút. Mozenda je vhodná pre nezávislých a malých firiem a nevyžaduje, aby ste mali schopnosti kódovania alebo programovania.

3. Škrabanie celej webovej stránky:

Pokiaľ hľadáte celú webovú stránku, Mozenda je tou správnou voľbou pre vás. Výskumníci potrebujú získať informácie z časopisov a elektronických kníh na vykonávanie svojich experimentov. Tento nástroj pomáha lepšie zhromažďovať kvalitatívne a kvantitatívne údaje a spoločnosti Mozenda môžu využívať na uvedenie na trh a predaj rôznych produktov.

4. Dobré pre povedomie o značke:

Ak ste spustili značku alebo chcete propagovať svoje produkty a služby na internete, mali by ste použiť Mozenda. Pomocou tejto služby odstraňovania údajov môžete jednoducho zhromažďovať údaje, vykonávať množstvo experimentov a monitorovať kvalitu dokumentov. Tiež tento nástroj pomáha vygenerovať viac vedúcich pracovníkov a propagovať vašu značku na sociálnych médiách efektívne a efektívne. Stručne povedané, môžete rozvíjať svoje podnikanie pomocou tohto softvéru a môžete sa zamerať na potenciálnych zákazníkov po celom svete.

December 22, 2017