Back to Question Center
0

Ako zlepšiť predajnosť v Amazone najlepším možným spôsobom?

1 answers:

Amazon je známy ako najväčší svetový elektronický obchod a drop-shipping obchodná platforma s viac ako 80 miliónmi aktívnych používateľov robia denné nákupy na tom naozaj preplnenom trhu. A je už známe, že existujú tri hlavné faktory - relevantnosť, miera konverzie, ako aj autorita produktu -, ktoré môžu zlepšiť poradie predaja Amazon. Takže, nižšie vám ukážem, ako zvýšiť svoju pozíciu v Amazone pre prvé dva faktory - relevantnosť stránky produktu a optimalizácia konverzného kurzu - najlepšia cesta.

Produktová stránka

Relevantnosť produktu pre kľúčové slová nákupného vyhľadávača je pravdepodobne hlavným prvkom, ktorý vedie váš obchodný úspech tam - gonfiabili roma usatii. Takže skôr ako čokoľvek iné, môžete rýchlo zlepšiť poradie predaja Amazon prostredníctvom optimalizácie stránok produktov. Tu je osem hlavných aspektov, ktoré majú byť priložené hlavný význam: názov produktu (najlepšie miesto pre umiestnenie hlavných cieľových kľúčových slov v klesajúcom poradí ich významu), body odrážky (je určený na popísanie základných vlastností a prínosov produktu na predaj, v súlade s odstránením niektorých dôležitých kľúčových slov tam), opis výrobku (samozrejme, v skutočnosti je to len rozšírená verzia vyššie uvedenej časti), značka a výrobca (môže vám pomôcť dominovať presne zacielené vyhľadávanie značiek), špecifikácie (zvyčajne pokrýva hlavné technické informácie, ako je veľkosť produktu, hmotnosť, dátum výroby, farba atď. ), kategóriu a podkategóriu (uistite sa, že vkladáte svoje výrobky do správnych kategórií, pretože veľa ľudí hľadá predmety, ktoré potrebujú, najmä podľa kategórií produktov), ​​hľadané výrazy pre vyhľadávanie (toto pole je pre živých návštevníkov neviditeľné, takže kľúčové slová by sa mali vynechať iba na účely optimalizácie), URL (adresy URL produktov sa používajú v algoritme predaja Amazon na určenie relevancie vášho zoznamu produktov na určitú sadu hľadaných výrazov).

Miera konverzie

Ako som už povedal, tým vyššia miera konverzie máte, tým lepšie šance na získanie vyššej predajnosti Amazonu. Jednoducho povedané, vysoká miera konverzie znamená, že váš produkt bude pravdepodobne spĺňať dopyt a prinesie spokojnosť zákazníkov. Týmto spôsobom je možné podnietiť záujem zákazníka a zvýšiť samotnú konverziu Amazonu takto: predaj (v skutočnosti výrobky s najvyššou mierou úspešných predajných obchodov sú vždy zaradené bližšie k vrcholu SERP), zákaznícke recenzie ( najdôležitejšou vecou je počet pozitívnych recenzií zákazníkov nachádzajúcich sa pod vašou predajnou ponukou), spätná väzba (udržiavanie zdravých aktivít so zákazníkmi a poskytnutie rýchlej odpovede na každú otázku môže ovplyvniť váš konverzný potenciál vlastným spôsobom), obrázky produktov ( nemusíte hovoriť, že mať dobrú snímku správnej veľkosti a kvality je ďalším dôvodom, prečo si každý návštevník kúpiť s vami), cena (samozrejme, nemáte v úmysle vstúpiť do cenovej vojny na Amazone, ale skutočne ponúknuť konkurenčné cenové značky sú dôležitou súčasťou vášho obchodného úspechu), zostávajú čas a miera odchodov (tieto dve metriky môžu tiež zlepšiť vaše poradie predaja v Amazone a ak sa miera odchodov z jedného dňa zdá byť príliš vysoká - m že je čas, aby ste prehodnotili svoju súčasnú stratégiu, že?).

December 22, 2017