Back to Question Center
0

Top 8 výhod použitia GitHub - Semalt Expert

1 answers:

Ak ste vývojár alebo programátor softvéru, musíte počuť o GitHub. Táto hostingová služba má mimoriadne funkcie, ako sú nástroje pre správu úloh a webové grafické rozhranie.

Uskutočňuje projekty zdrojového kódu vo viacerých programovacích jazykoch a sleduje zmeny vykonané v rámci opakovania. Obsahuje aj funkcie spolupráce, ako sú wiki a sledovanie chýb - lampade per zanzariere elettriche. Hlavné výhody používania GitHub sú uvedené nižšie.

1. K dispozícii sú rôzne plány:

GitHub ponúka základné i pokročilé plány a je vhodný pre profesionálov a neprofesionálov. Môžete si vybrať plán založený na vašich požiadavkách a hostiť rôzne open-source softvérových projektov pohodlne. Spoločnosť GitHub tvrdí, že má viac ako 15 miliónov aktívnych používateľov na celom svete a viac ako 55 miliónov úložiská, čím sa stáva jednou z najväčších platforiem.

2. Dokumentácia:

S programom GitHub môžete realizovať rôzne projekty s otvoreným zdrojom, ako je hĺbková dokumentácia a získať spätnú väzbu od odborníkov. Tento program vám uľahčuje analýzu kvality vášho škrabaného obsahu.

3. Ukážte svoju prácu:

Chcete prezentovať svoju prácu a prilákať viac zákazníkov? GitHub je v tomto ohľade najspoľahlivejší a najlepší nástroj; s ňou vývojári môžu prezentovať svoju prácu a zapojiť viac a viac prijímateľov alebo zákazníkov zo všetkých častí sveta.

4. Jednoducho si vytvorte svoj účet:

Ak chcete získať prospech z GitHub, musíte vytvoriť účet. Verejné úložiská sa však môžu stiahnuť a prehliadať bez účtu. Ako registrovaný používateľ budete môcť spravovať, diskutovať a vytvárať rôzne úložiská, odosielať príspevky a prezerať zmeny kódu.

5. Funkcie sociálnych sietí:

GitHub poskytuje skvelé funkcie sociálnych sietí, ako sú wiki, nasledovníci, rád, akcie, komentáre a informačné kanály. Jeho konkrétny graf sociálnych sietí vám pomôže zobraziť vašu prácu a priebežne vás informuje o trendových témach.

6. Markdown:

Markdown nám umožňuje použiť jednoduchý textový editor na úpravu alebo zápis rôznych dokumentov. Na rozdiel od ostatných obyčajných nástrojov nielen formátuje obsah v organizovanej podobe, ale tiež ho ukladá vo svojej vlastnej databáze pre offline použitie.

7. Sledovanie zmien v rôznych verziách:

Keď na projekte spolupracujú rôzne osoby, nemusí byť ľahké sledovať všetko. Vďaka službe GitHub však môžete sledovať zmeny a zaznamenávať záznamy o revíziách. Tento softvér pracuje presne ako Disk Google a Microsoft Word; s programom GitHub máte prístup k rôznym verziám súboru a nemusíte sa vôbec učiť pokročilé programovacie jazyky.

8. Kompatibilné s rôznymi platformami:

Jednou z najvýraznejších funkcií GitHubu je, že je kompatibilný so službami Google Cloud a Amazon. Tiež tento softvér zvýrazňuje syntax vo viac ako 150 programovacích jazykoch a zjednodušuje vašu prácu.

December 22, 2017