Back to Question Center
0

Hlavné prínosy škrabaného obsahu podľa odborníka na seminár

1 answers:

Škrabaný obsah je obsah, ktorý extrahujeme z iných webových stránok a používame na našich vlastných stránkach alebo blogu. Google, Bing a Yahoo závisia od obsahov škrabáka a webových prehľadávačov na zoradenie rôznych webových stránok. Tieto nástroje pomáhajú rozvíjať podniky a sú vhodné pre programátorov, ako aj pre programátorov. Malé a veľké spoločnosti pravidelne škrípajú obsah a ukladajú ho do špecifických databáz. Hlavné výhody tejto techniky sú opísané nižšie:

1 - ridaex led tv review. Vhodné pre firmy:

Yelp, TripAdvisor, Zomato, Better Business Bureau, Amazon, Google, Trustpilot a ďalšie spoločnosti pravidelne používajú škrabaný obsah. Závisia od rôznych zberačov webu kvôli ich legitímnosti a presnosti. Rôzne značky sa obrátia na stránky sociálnych médií na propagáciu svojich produktov a služieb. Ak vyberiete popisy produktov a obrázky stránok elektronického obchodu a sociálnych sietí, získate lepšie šance na rast vášho podnikania. Webmasteri a programátori tiež skrývajú profily služby LinkedIn a ukladajú informácie pre offline použitie.

2. Rôzne služby a produkty:

V súčasnosti každý preferuje nákup produktov a služieb od spoločnosti Alibaba, eBay a Amazon. Ako webmaster môžete agregovať rôzne adresáre a získať užitočné informácie pre seba. Akonáhle je obsah stiahnutý, môžete ľahko porovnať podrobnosti o produkte, informácie o cenách a obrázky. Pomáha zlepšovať kvalitu vašich produktov a služieb. Ak prevádzkujete automobilovú agentúru a chcete zacieliť na veľké množstvo zákazníkov, budete musieť skrátiť obsah z rôznych stránok a porovnať cenové informácie o vozidlách. Napríklad, Uber a Careem závisia od vyťaženého obsahu na podporu ich podnikania. Poskytujú podrobnosti o svojich vodičoch, vozidlách a cenových informáciách. Tieto spoločnosti majú tendenciu spĺňať naše očakávania poskytovaním spoľahlivých služieb.

3. Škrabanie obsahu a výskum:

Študenti, vedci, vedci, lekári a astrológovia potrebujú, aby ich práce vykonali. Zhromažďujú informácie o konkrétnych témach z tisícov webových stránok. Milióny článkov sa zverejňujú každý deň a pomáhajú rozširovať rozsah výskumu. Môžete ľahko spresniť vyhľadávanie a ušetriť čas a peniaze pri vykonávaní svojich úloh.

4. Správne finančné plánovanie:

Obsah je škrabaný na riadne finančné plánovanie. Môžete získať údaje o burze cenných papierov, investičných nehnuteľnostiach, aktuálnych trendoch a očakávaniach priemyslu. import. io a Octoparse pomáhajú zhromažďovať užitočné dáta z internetu a získať ich škrabanie podľa vašich požiadaviek.

5. Nákup a prenájom:

Ak chcete niečo kúpiť alebo si prenajať, musíte skrátiť obsah a pochopiť klady a zápory realitnej kancelárie. Môžete ľahko vytvárať množiny údajov, pripravovať zoznamy agentov a zhromažďovať údaje o konkrétnom majetku. Podobne, ak chcete niečo predať, musíte zbierať a skrátiť dáta o budovách a mestách. (13)

Záver

Nástroj na škrabanie extrahuje užitočné údaje z rôznych webových stránok, opravuje pravopisné a gramatické chyby a vykonáva rôzne úlohy. Webmasteri a programátori zobrazujú informačné kanály RSS a kanály Twitter na svojich webových stránkach. Je to dobrý spôsob, ako zapojiť čoraz viac čitateľov, ale zobrazenie príliš veľa informácií by mohlo poškodiť poradie vašich stránok. Takže by ste mali zobrazovať iba užitočný a presný obsah.

December 22, 2017