Back to Question Center
0

Aké sú účinné spôsoby, ako vytvoriť víťazné ponuky a zvýšiť predaj produktov?

1 answers:

Ak chcete vstúpiť na nový trh alebo rozšíriť svoju firmu, globálna platforma pre maloobchod Amazon je najlepšou príležitosťou pre vás a vaše obchodné účely. Ak zamieňate o výklenku, kde by ste chceli začať svoju firmu alebo nemáte dostatok rozpočtu na vytvorenie svojej stránky elektronického obchodu, Amazon.com je určite to, čo potrebujete - computer networking jobs portland. Amazon je jediná platforma elektronického obchodu na svete, ktorá poskytuje množstvo neuveriteľne zaujímavých konkurenčných informácií. A najlepšia časť je, že ju môžete získať za nízku cenu alebo dokonca zadarmo.

V tomto článku budeme diskutovať o tom, ako správne spravovať výhody Amazon a presne sa dozvedieť, čo váš trh chce. Nájdete tu užitočné tipy, ako identifikovať svojich najvýznamnejších konkurentov na trhu a prekonať ich. Dúfam, že naše tipy vám pomôžu uspieť na Amazon a urobiť váš podnik prosperujúci. Tak sa dostať do toho!

  • Identifikujte najlepšie miesto na trhu

Najjednoduchšie spôsob, ako určiť trhovú medzeru, kde chcete rozvíjať svoju firmu, je skontrolovať zoznam najpredávanejších v Amazone. Ak ste už vybrali svoje miesto, môžete použiť najpredávanejšie informácie, aby ste zistili, ktoré produkty sa budú s najväčšou pravdepodobnosťou odvolávať na váš cieľový trh a generovať značný počet predajov na Amazon. Kliknutím na položku môžete skontrolovať, kde sa zaraďuje, pokiaľ ide o predaj a ako ju hodnotia používatelia. Ak chcete získať viac variantov, môžete si pozrieť podkategórie na ľavej strane stránky. Podkategórie vám môžu poskytnúť viac informácií o vybranom trhu a zvážiť zúženie vášho cieľového trhu až na. Možno, že pre vašu nika neexistuje žiadna ďalšia podkategória, ale je možné, že existuje..Ak nie, dávajte pozor na súvisiace podkategórie, pretože vám tiež dajú dobrý obchodný nápad.

  • Identifikujte svojich najvýznamnejších konkurentov na trhu

Pri pohľade na najpredávanejšie môžete identifikovať aj vašich hlavných konkurentov. Tieto značky môžete nájsť v spoločnosti Google a skontrolovať ich ponuku produktov. Okrem toho ich môžete tajne nakupovať a nakupovať svoje výrobky, aby skontrolovali kvalitu svojich služieb zákazníckej podpory a dodacie lehoty. Okrem toho skontrolujte, aké sú vaše najlepšie konkurenty na trhu, ktoré vykonávajú Amazon v súvislosti s nábehmi a poklesmi.

Amazon vám môže tiež pomôcť pri rozhodovaní o tom, čo produkty, ktoré by ste mali predať. Tieto informácie získate na stránke s najpredávanejšími produktmi. Môžete nájsť súvisiace produkty vyššej kvality a nižšej ceny. Týmto spôsobom prekročíte konkurenciu a zvyšujete predaj produktov značky Amazon.

  • Nájdite super-vysokú konverziu upsells

Výskum Amazon, môžete zistiť, čo upsell by ste mali použiť vo vašom marketingovom funnel. Môžete sa úplne spoliehať na túto platformu, pretože vykonáva veľa testov a výskumov predtým, ako poskytne používateľom akékoľvek výsledky. Takže sa pozrite na stránku s najpredávanejšími produktmi, ktoré potrebujete, a kliknite na najpredávanejšiu položku zo zoznamu. Pozrite sa pod produktovou fotografiou v troch nasledujúcich častiach a sledujte časť "často nakupované spolu", časť "Zákazníci, ktorí si kúpili túto položku tiež zakúpili" a časť "Sponzorované produkty súvisiace s touto položkou". Pri kontrole týchto častí získate cenné informácie o konkurenčnej spravodajskej službe.

December 14, 2017