Back to Question Center
0

Semaltal Recenzia: Amazing Python Web Scraping Tool

1 answers:

Milióny užívateľov webu hľadajú na internete množstvo vecí , Zameriavajú sa na dosiahnutie konkrétnych výsledkov tým, že zhromaždia všetky informácie, ktoré potrebujú, čo najskôr, a tak sa ich podnikanie darí. Výsledkom je, že webové stránky zbierajú všetky informácie, ktoré potrebujú, a uložia ich na svojom počítači. A jeden z najväčších nástrojov na škrabanie , ktorý dokáže extrahovať dáta v oku, je Scrapy!

Scrapy je úžasný webový nástroj na extrakciu dát , ktorý môžu byť použité jednotlivcami alebo firmami, ktoré môžu urobiť prácu okamžite , Umožňuje používateľom sústrediť sa na extrakciu dát pomocou výberových prvkov CSS. Scrapy je Python framework, ktorý ponúka svojim užívateľom všetky pokročilé možnosti dokončiť svoju prácu a získať všetky dáta, ktoré chcú bez toho, aby trávili veľa času - fix my computer problems free. Okrem toho ich môžete uložiť v určitých formátoch v počítači.

Web používatelia si musia pamätať, že Scrapy je úžasná platforma, ktorá im pomáha získavať všetok relevantný obsah, ako aj navigovať na príslušných stránkach.

Inštalácia

Najprv musíte nainštalovať Python na váš operačný systém. Potom môžete jednoducho prevziať tento rámec z oficiálneho webu.

Vytvorte projekt

Ďalšia vec, ktorú musíte urobiť, je vytvoriť projekt Scrapy po nájdení adresára, ktorý chcete uložiť. Potom zozbierajte všetky svoje údaje a uložte ich na jednom mieste, aby ste ich našli vždy, keď chcete.

Scrapy Shell

Najlepším spôsobom, ako môžete zhromažďovať dáta hromadne pomocou programu Scrapy, je využiť shell Scrapy. Môžete použiť Xpaths na výber rôznych prvkov z dokumentov HTML. Konkrétnejšie, Scrapy pavúk je zodpovedný za definovanie spôsobu, ako budete sledovať konkrétne odkazy prechádzať cez webové stránky. Okrem toho môžete získať všetky potrebné informácie zo stránok do rôznych dátových štruktúr Pythonu.

Použitie pavúkov

Použitím programu pavúk si môžete stiahnuť ľubovoľný obsah, ktorý chcete. Stačí len písať vlastné pavúky pre rôzne webové stránky. Tiež je potrebné napísať kód na konvertovanie zhromaždených údajov do dobre štruktúrovaného formátu a uloženie do vášho počítača.

December 14, 2017