Back to Question Center
0

Ako optimalizovať zoznamy produktov na Amazon s dlhými kľúčovými slovami?

1 answers:

Vyjadrime to - používa algoritmus vyhľadávania produktov A9, kľúčové slová Amazon s dlhým chvostom majú teraz veľmi vysoký potenciál, najmä v porovnaní s Google AdWords. Znamená to, že existuje rozhodne väčší objem potenciálne víťazných, ale stále nezadaných dlhých chvostových kľúčových slov a špecifických hľadaných výrazov, ktoré sa nachádzajú na Amazone každým predávajúcim ochotným a pripraveným stráviť nejaký čas pri výskume, aby získali silnú konkurenčnú výhodu. Preto s ohľadom na nižšiu nasýtenosť trhu na Amazonke s dlhými chvostovými kľúčovými slovami a súvisiacimi vyhľadávacími frázami sa môžu pre teba doslova stať príležitosťou pre zlatú banku.

Nie sú pochybnosti o tom, že kľúčové slová a hľadané frázy spoločnosti Amazon môžu byť pre každého predávajúceho mimoriadne výhodné, a to hlavne preto, lebo sú prvými faktormi, ktoré poskytujú nadáciu takmer všetkým žiadostiam o vyhľadávanie, ktoré existujú a často používajú tútoriaci kupujúci tam - tempered glass table top in black. A čo viac - to znamená, že kľúčové slová Amazon s dlhými chvostmi môžu predstavovať veľké množstvo skutočne cenného, ​​ale stále lacného vyhľadávacieho priestoru, ktorý sa má použiť vo vašej vlastnej užitočnosti.

Cieľom je, že okrem všeobecnej koncepcie elektronického obchodu ako celku a samotného amazonky, prakticky akékoľvek vyhľadávané hľadania chvosta sú zvyčajne určené na nižšie vyhľadávanie prevádzka. Preto väčšina z nás môže tiež presvedčiť, že má menší predajný potenciál, najmä v porovnaní s bežne známymi kľúčovými slovami s krátkym chvostom. Všimnite si však, že v prípade nastavenia hlavného zamerania, a to na kľúčové slová Amazon long tail, môže byť odôvodnene očakávané, že vaša zákaznícka doprava bude určite cielenejšia. Jednoducho preto, že sa budete s najväčšou pravdepodobnosťou zobrazovať ďalej v konverznom zúžení. Znamená to, že budete mať predovšetkým vyššiu mieru konverzie, a to hlavne vďaka tomu, že leví podiel zákazníkov, ktorí majú pri použití niekoľkých konkrétnych kľúčových slov viac pravdepodobne naplnenie skutočného nákupu. Nie je to len jeden.

Ale tu sme konečne prichádzajú k bodu - hlavnou výzvou s Amazon a dlhé chvost kľúčové slová je, že je v skutočnosti oveľa ťažšie ich nájsť, skôr než akékoľvek iné jednoduché kľúčové slová a vyhľadávacie frázy..Myslím tým, že definícia krátkych chvostových kľúčových slov nie je ničím iným, než generické a stručné výrazy, ktoré sa majú zostaviť v pohode bez toho, aby bol potrebný rozsiahly výskum kľúčových slov. Na druhej strane však všetky frázy vyhľadávania dlhých chvostov sú zvyčajne formované jednoznačne konkrétnejšími a nejasnými vyhľadávacími frázami, ktoré je ťažké odhaliť každý obchodník, vrátane tých, ktorí predávajú na Amazone. A tu sú dve hlavné metódy na vytvorenie počiatočného kontrolného zoznamu a zlepšenie predaja na Amazon s dlhými kľúčovými slovami. Tu sú.

Pri prvej voľbe odporúčam spustiť priebežnú PPC kampaň. Vďaka tomu budete môcť prejsť cez prehľad vyhľadávaných výrazov, ktorý pokrýva vaše relevantné hľadané výrazy - a skončíte. Všimnite si však, že táto základná metóda sa zvyčajne ukáže ako nedostatočná, hlavne preto, že často poskytuje príliš dlhý zoznam kľúčových slov, ktoré sa jednoducho skomplikujú, aspoň sami.

Druhá možnosť vytvoriť celkový zoznam, ktorý pokrýva všetky relevantné kľúčové slová Amazon s dlhým chvostom, to robí prostredníctvom špecificky prispôsobeného nástroja na výskum kľúčových slov. Pokiaľ ide o mňa, odporúčam používať Sonar s jeho obrovskou databázou, aby si dal dohromady všetky dlhé chvostové kľúčové slová a vyhľadávacie frázy pre každý produkt, ktorý máte v predaji. Ide o to, že tento nástroj nielenže vygeneruje návrhy na kľúčové slová (založené na odhadoch skutočného objemu vyhľadávania), ale umožňuje ich triedenie podľa objemu návštevnosti (od vysokej po nízku). A to znamená, že pomocou tohto špeciálne prispôsobeného nástroja môžete vytvoriť hlavný zoznam najdôležitejších dlhých kľúčových slov pre Amazon - rýchlo a pohodlne.

December 13, 2017