Back to Question Center
0

Ako funguje Amazon Sales Central?

1 answers:

Online obchodníci, ktorí sa rozhodnú predávať svoje výrobky na Amazon, si môžu vybrať medzi predajcom Amazon v centrálnej a centrále predávajúceho v Amazone. Ako tieto centrá slúžia a aké faktory môžu ovplyvniť vašu voľbu? Tieto otázky budem odpovedať v tomto krátkom príspevku. Pokryjeme rozdiel medzi ústredným predajcom a centrom predávajúceho a prediskutujeme primárne výhody oboch. Dúfajme, že tieto informácie vám pomôžu pochopiť, ktorá z možností funguje najlepšie pre vaše podnikanie.

Existujú iba dve možnosti, ako môžete predávať produkty na obchodnej platforme spoločnosti Amazon - ako predajca (inými slovami)

ako prvý predajca) a ako maloobchodník (partner tretej strany) - buy banquet chairs cheap. Amazon funguje inak ako s prvou a treťou stranou. Aby ste pochopili tieto rozdiely, mali by ste najskôr pochopiť, ako rozlišovať medzi predajcami a predajcami.

Ako predajca prvej strany použijete dodávateľa ako distribútora alebo výrobcu. Ako predajca predávate svoje produkty hromadne do Amazonu, a Amazon, zase, predáva tieto veci pod svojou značkou zákazníkom. V tomto prípade Amazon obdrží percento z predaja. Týmto programom však spoločnosť Amazon predpokladá všetky dodacie a dodávkové prípady. Položky, ktoré poskytujú dodávatelia Centrálneho dodávateľa, sa dajú označiť štítkom "Lode z a predávané spoločnosťou Amazon."

Ako predajca tretej strany by ste mali používať službu Amazon Sales Central. Navyše, ako maloobchodník môžete používať službu Amazon Sellers Fulfillment (FBA). Je to veľmi výhodné, pretože podľa tohto programu spoločnosť Amazon dodáva všetky vaše objednávky sama. Prípadne môžete sami zaobchádzať so všetkými dopravnými procesmi..

Klady a zápory Amazon Sales Centrálne a predajné Central

Online obchodníci, ktorí by chceli minúť minimálne služby Amazon, uspokojí s Amazon Seller Central. Poskytne vám tiež príležitosť stanoviť minimálne ceny pre vaše produkty a zostať konkurencieschopné vo vašom výklenku. Ďalšou výhodou je, že môžete nastaviť akú cenu považujete za relevantnú pre vaše produkty. To znamená, že ak chcete propagovať myšlienku kvality, môžete to ľahko urobiť.

Amazon tvrdí, že bude oceniť všetky minimálne reklamované žiadosti o cenu. Avšak tí obchodníci, ktorí používajú Vendor Central, môžu toto tvrdenie argumentovať, pretože v skutočnosti to Amazon zriedka robí.

Podľa zásad riadenia spoločnosti Amazon by sa mali porovnávať ceny iných predávajúcich. Znamená to, že akonáhle niekto upozorní Amazon na nižšiu cenu na konkrétnom produkte mimo tejto platformy, náklady na produkt klesnú. Je zložité prinútiť Amazon, aby zvýšil cenu späť na MAP.

V porovnaní so strediskom predajcu majú centrálni partneri predávajúci väčšiu kontrolu nad cenami. Avšak pre tých, ktorí hľadajú dobré partnerstvo so spoločnosťou Amazon, ponúka Vendor Central viac príležitostí.

Ak hovoríme o optimalizácii zoznamu, Amazon Seller Central poskytuje vyššiu flexibilitu. Môžete ľahko meniť tituly, opraviť body a popisy odrážok, ako aj aktualizovať svoje obrázky.

Na záver chcem povedať, že radšej používam Amazon Sales Central, pretože poskytuje viac výhod a podpory. Okrem toho mám stály prístup k službe podpory predajcu.

December 13, 2017