Back to Question Center
0

Môžete mi dať nejaké inteligentné tipy pre Amazon popis a optimalizáciu produktov?

1 answers:

Áno, mám niekoľko inteligentných odporúčaní a základných pokynov na popis produktov spoločnosti Amazon, aby ste zvýšili predaj tam. A všetko je pomerne jednoduché - mať dobre optimalizovanú a účinnú časť popisu produktu (ač podrobnosti o produkte) a urobiť ju čo najpribližnejšou je kľúčom k vášmu nárastu predaja na tomto skutočne preplnenom trhu. Ide o to, že zákazníci veľmi ťažko sádzajú na opis výrobku, pokiaľ ide o zhromažďovanie všetkých potrebných údajov o predaji pred prijatím konečného rozhodnutia o kúpe s vami. A nižšie vám ukážem základné prvky a najdôležitejšie návrhy, ktoré som získal z hlavných smerníc popisu produktov spoločnosti Amazon - cicalfate d avene lotion ingredients. Takže uvidíme ich všetky!

Amazon Popis produktu: Základné pokyny pre optimalizáciu

Tu je niekoľko najlepších postupov pre vytvorenie dokonale prispôsobenej časti popisu produktu na Amazon. Nižšie uvádzame najdôležitejšie odporúčania pre kľúčové slová, ktoré sa majú použiť, a najčastejších úskalií, ktorým sa treba vyhnúť za každú cenu.

Uistite sa, že nemáte žiaden z nasledujúcich prvkov:

  • Náhradné alebo irelevantné podrobnosti o akejkoľvek inej položke ponúkanej na predaj ste už uviedli na Amazon.
  • Meno predávajúceho, e-mailová adresa, webové adresy webových stránok alebo iné informácie špecifické pre spoločnosť.
  • Neurčité vyhlásenia alebo akékoľvek špecifické propagačné frázy, ako napríklad "hot selling", "top deal", "free shipping" atď.

Nápady na obsah založené na Amazon Product Description Guidelines

Tu sú pravdepodobne osvedčené postupy a hlavné funkcie, ktoré sa majú použiť na popis vášho produktu. Zvážte nasledujúce návrhy na optimalizáciu, ktoré som zostavil podľa všeobecných noriem a požiadaviek na obsah rozpoznaných spoločnosťou Amazon.

  • Buďte proaktívni - tvar svojho obsahu tak, aby odpovedal na najdôležitejšie otázky opakovane kladené vašimi potenciálnymi zákazníkmi.
  • Nikdy nedávajte prednosť použitiu kľúčových slov s dvojitým namáčaním tak vo vašom obsahu, ako aj v zadnej časti stránky s podrobnosťami o produkte. V opačnom prípade môže prísť proti pokynom pre opis výrobkov spoločnosti Amazon. Preto by to mohlo vyzerať buď ako spam, alebo môže byť ľahko rozpoznateľné, pretože len strácaš počet vašich postáv.
  • Nastavte správny dôraz na hlavné faktory váženia vášho obsahu, ako sú recenzie od zákazníkov, priebežná kontrola cien, metóda plnenia, ako aj jedinečný obsah vysokej kvality.
  • Neverte na konkrétne tvrdenia a / alebo ponuky. Samozrejme, ak sa nechcete dostať pod skutočne vysoké riziko pozastavenia. Záležitosťou je, že predajcovia nesmú dať žiadne špeciálne nároky a ponuky - je to jednoducho prichádza ako porušenie pokynov na opis produktov spoločnosti Amazon.
  • Snažte sa maximalizovať počet vašich znakov, a to pre názov vášho produktu, zoznam bodov odrážok, popis položky, ako aj hlavné cieľové vyhľadávacie výrazy, ktoré prichádzajú do konca detailov vášho produktu str. Jednoducho sa uistite, že ste úplne vyplnili všetky časti tak, aby sa váš produkt nielen zvýšil, ale pomôže vám pri zvyšovaní počtu konverzií a lepšej indexácii súčasne.
December 13, 2017