Back to Question Center
0

Ktoré sú hlavné faktory pre Amazon SEO?

1 answers:

Pred akýmkoľvek iným, povedzme to - Amazon SEO prijatý v meradle sa môže zdať ako tradičný koncept optimalizácie vyhľadávania zo strany hlavných motorov, ako je samotný Google. Napriek tomu optimalizácia elektronického obchodu má svoje individuálne zvláštnosti a je veľmi dôležité jasne pochopiť, čo sa deje takmer rovnakým spôsobom a ktoré faktory hodnotenia majú svoje vlastné jedinečné vlastnosti. Takže, majte na pamäti, že Amazon SEO je v protiklade s pôvodnou priemernou stratégiou SEO práve svojim nákupným zámerom, prejdime hlavnými aspektmi optimalizácie zoznamu produktov a jasne uveďte primárne faktory hodnotenia.

Amazon SEO sa otáča okolo dvoch hlavných prvkov hodnotenia - faktorov relevantnosti a faktorov výkonu. Faktory relevancie - sú zvyčajne určené na to, aby ukázali, aký konkrétny produkt v predaji zodpovedá vyhľadávaciemu dotazu, ktorý bežne používajú živí zákazníci hľadajúci to, čo potrebujú. V skutočnosti sú všetky relevantné faktory merané hlavným výberom zacielených kľúčových slov (s požiadavkami na vyhľadávanie s dlhým chvostom), ako aj ich umiestnením do zoznamu produktov (názov produktu, popis, zoznam bodov odrážok atď.). Faktory výkonnosti - pokrývajú kľúčové metriky, ako sú miery prekliknutia a miery konverzie, ktoré sú podporované celkovým progresom predaja uskutočneným v mierke. Jednoducho povedané, Amazon SEO vsádza na faktory výkonnosti, aby ukázal, ako dobre bol produkt predaný zákazníkom zatiaľ.

Vzhľadom k tomu, že výrobky ponúkané na predaj na tomto skutočne preplnenom trhu môžu byť nájdené len pomocou konkrétneho kľúčového slova dotazu, bežiaci hĺbkový výskum kľúčových slov je prvou vecou, ​​ktorú je potrebné urobiť s Amazon SEO. Znamená to, že výberom správneho fondu hlavných cieľových kľúčových slov s vyhľadávanými výrazmi s dlhým koncovým bodom, ako aj ich najvhodnejším umiestnením je počiatočná výzva, ktorá sa tam musí splniť..Ja osobne odporúčam použiť jeden z týchto osvedčených on-line softvérových nástrojov (ako Sonar, Inšpektor kľúčových slov, Jungle Scout), aby ste to uľahčili, aspoň tie, ktoré súvisia presne s kľúčovým výskumom. Týmto spôsobom získate nielen veľký obraz o všetkých relevantných podmienkach, ale získate hodnotné praktické návrhy a náhľad na kľúčové slová o aktuálnych trendoch v živom vyhľadávaní produktov od zákazníkov spoločnosti Amazon.

Nezabudnite, že pokiaľ ide o SEO Amazon SEO každé umiestnenie kľúčových slov záleží. Znamená to, že výberom správneho umiestnenia pre váš obrovský zoznam potenciálne výherných kľúčových slov a vyhľadávaných výrazov s dlhými koncami sa vždy bude brať do úvahy medzi rozhodujúcimi faktormi najvyššej dôležitosti. Z tohto dôvodu budete musieť uprednostniť vaše cieľové kľúčové slová podľa relevancie a frekvencie každodenného používania. Opäť - veci vám môžu byť oveľa jednoduchšie, keď vám pomôže spoľahlivý on-line pomocník. A tu sú niektoré základné návrhy optimalizácie zoznamu produktov podľa jednotlivých častí:

  • Názov produktu - odporúčame, aby ste niesli najrelevantnejšie a potenciálne víťazné kľúčové slová a hľadané výrazy byť umiestnené bližšie k začiatku v poradí ich dôležitosti.
  • Body odrážok - sú vhodné na zahrnutie kľúčových slov s dlhými chvostmi, ktoré opisujú hlavné výhody produktu, ako aj zložky, materiály, prvky denného použitia, údržbu atď. 18)
  • Popis produktu - tiež by sa mal spoliehať na kľúčové slová s dlhými chvostmi podporované presvedčivými nápadmi a rozumnými podpornými informáciami, ktoré vám pomôžu rozvinúť viac potenciálnych klientov do skutočných kupujúcich.
  • Spätné podmienky - vzhľadom na to, že ich živí zákazníci nikdy nebudú vidieť, je to skvelé miesto na to, aby ste nesú zvyšok vašich zostávajúcich cieľových kľúčových slov.
December 13, 2017
Ktoré sú hlavné faktory pre Amazon SEO?
Reply