Back to Question Center
0

Ktoré sú hlavné faktory pre Amazon SEO?

1 answers:

Pred akýmkoľvek iným, povedzme to - Amazon SEO prijatý v meradle sa môže zdať ako tradičný koncept optimalizácie vyhľadávania zo strany hlavných motorov, ako je samotný Google. Napriek tomu optimalizácia elektronického obchodu má svoje individuálne zvláštnosti a je veľmi dôležité jasne pochopiť, čo sa deje takmer rovnakým spôsobom a ktoré faktory hodnotenia majú svoje vlastné jedinečné vlastnosti. Takže, majte na pamäti, že Amazon SEO je v protiklade s pôvodnou priemernou stratégiou SEO práve svojim nákupným zámerom, prejdime hlavnými aspektmi optimalizácie zoznamu produktov a jasne uveďte primárne faktory hodnotenia.

Amazon SEO sa otáča okolo dvoch hlavných prvkov hodnotenia - faktorov relevantnosti a faktorov výkonu. Faktory relevancie - sú zvyčajne určené na to, aby ukázali, aký konkrétny produkt v predaji zodpovedá vyhľadávaciemu dotazu, ktorý bežne používajú živí zákazníci hľadajúci to, čo potrebujú. V skutočnosti sú všetky relevantné faktory merané hlavným výberom zacielených kľúčových slov (s požiadavkami na vyhľadávanie s dlhým chvostom), ako aj ich umiestnením do zoznamu produktov (názov produktu, popis, zoznam bodov odrážok atď - book values on boats.). Faktory výkonnosti - pokrývajú kľúčové metriky, ako sú miery prekliknutia a miery konverzie, ktoré sú podporované celkovým progresom predaja uskutočneným v mierke. Jednoducho povedané, Amazon SEO vsádza na faktory výkonnosti, aby ukázal, ako dobre bol produkt predaný zákazníkom zatiaľ.

Vzhľadom k tomu, že výrobky ponúkané na predaj na tomto skutočne preplnenom trhu môžu byť nájdené len pomocou konkrétneho kľúčového slova dotazu, bežiaci hĺbkový výskum kľúčových slov je prvou vecou, ​​ktorú je potrebné urobiť s Amazon SEO. Znamená to, že výberom správneho fondu hlavných cieľových kľúčových slov s vyhľadávanými výrazmi s dlhým koncovým bodom, ako aj ich najvhodnejším umiestnením je počiatočná výzva, ktorá sa tam musí splniť..Ja osobne odporúčam použiť jeden z týchto osvedčených on-line softvérových nástrojov (ako Sonar, Inšpektor kľúčových slov, Jungle Scout), aby ste to uľahčili, aspoň tie, ktoré súvisia presne s kľúčovým výskumom. Týmto spôsobom získate nielen veľký obraz o všetkých relevantných podmienkach, ale získate hodnotné praktické návrhy a náhľad na kľúčové slová o aktuálnych trendoch v živom vyhľadávaní produktov od zákazníkov spoločnosti Amazon.

Nezabudnite, že pokiaľ ide o SEO Amazon SEO každé umiestnenie kľúčových slov záleží. Znamená to, že výberom správneho umiestnenia pre váš obrovský zoznam potenciálne výherných kľúčových slov a vyhľadávaných výrazov s dlhými koncami sa vždy bude brať do úvahy medzi rozhodujúcimi faktormi najvyššej dôležitosti. Z tohto dôvodu budete musieť uprednostniť vaše cieľové kľúčové slová podľa relevancie a frekvencie každodenného používania. Opäť - veci vám môžu byť oveľa jednoduchšie, keď vám pomôže spoľahlivý on-line pomocník. A tu sú niektoré základné návrhy optimalizácie zoznamu produktov podľa jednotlivých častí:

  • Názov produktu - odporúčame, aby ste niesli najrelevantnejšie a potenciálne víťazné kľúčové slová a hľadané výrazy byť umiestnené bližšie k začiatku v poradí ich dôležitosti.
  • Body odrážok - sú vhodné na zahrnutie kľúčových slov s dlhými chvostmi, ktoré opisujú hlavné výhody produktu, ako aj zložky, materiály, prvky denného použitia, údržbu atď. 18)
  • Popis produktu - tiež by sa mal spoliehať na kľúčové slová s dlhými chvostmi podporované presvedčivými nápadmi a rozumnými podpornými informáciami, ktoré vám pomôžu rozvinúť viac potenciálnych klientov do skutočných kupujúcich.
  • Spätné podmienky - vzhľadom na to, že ich živí zákazníci nikdy nebudú vidieť, je to skvelé miesto na to, aby ste nesú zvyšok vašich zostávajúcich cieľových kľúčových slov.
December 13, 2017