Back to Question Center
0

Aké sú najlepšie nástroje pre kľúčové slová Amazon?

1 answers:

Milióny užívateľov z celého sveta používajú Amazon na vyhľadávanie a nákup všetkých druhov výrobkov, počnúc jedlom a konečnou úpravou jedál a dokončením domácich služieb. Je výhodné nakupovať na Amazone, pretože tu môžete rýchlo nájsť položky, ktoré potrebujete z dôvodu početných filtrov a funkcií. Navyše si môžete prečítať spätnú väzbu používateľov a skontrolovať hodnotenie predajcu. Neexistuje žiadne riziko, že vás bude podvádzať, pretože Amazon sa stará o všetkých zákazníkov a predajcov.

Vytvorenie účtu predajcu na Amazone je jednoduché - servidor cloud 30 dias gratis. Nie je to však rovnako jednoduché získať z toho zisk. Potrebujete optimalizovať svoju stránku podľa požiadaviek algoritmu A9. Jednou z najdôležitejších fáz optimalizačnej kampane v Amazone je výskum kľúčových slov. Investovaním času a úsilia pri hodnotení cielených kľúčových slov môžete maximalizovať svoj potenciál výnosov a zvýšiť svoje pozície produktov pre cielené a cenné vyhľadávacie dopyty.

V tomto článku budeme diskutovať o tom, ako vykonať výskum kľúčových slov na Amazon, aby vaše produkty boli viditeľné pre potenciálnych zákazníkov na SERP. Budeme sa bližšie pozrieť na rôzne nástroje pre kľúčové slová Amazon a pokúsiť sa nájsť najcennejšie.

Amazonové kľúčové slovo výskumné nástroje

Niekoľko faktorov môže pomôcť vaše produkty hodnosť vysoko na Amazon stránkach s výsledkami vyhľadávania. Medzi tieto faktory patrí kvalita a množstvo vašich recenzií, objem predaja, ktorý ste urobili v minulosti, miera konverzie vašej stránky produktu (koľko používateľov kupujú vaše produkty) a relevantnosť (relevantnosť vašich produktov pre dopyty používateľa) , Väčšina z týchto aspektov optimalizácie si vyžaduje čas, ale zvyšovanie relevancie záznamu je niečo, čo môže byť okamžite kontrolované.

Najväčšou výhodou je, že existujú kvantitatívne spôsoby, ako presne zistiť, aké hľadané výrazy musíte zahrnúť do svojho zoznamu, aby ste zvýšili svoj predaj.

Takže sa pozrime na niektoré z nástrojov a stratégií, aby sme našli najpresnejšie kľúčové slová pre Vašu propagáciu firmy Amazon.

Keywordtool.io

Tento profesionálny nástroj pomáha nájsť najlepšie nápady pre kľúčové slová pre firmy. Funguje takmer rovnako ako Plánovač kľúčových slov Google. Najprv musíte zadať navrhované kľúčové slovo a potom získať zoznam súvisiacich hľadaných výrazov, ktoré potenciálni zákazníci používajú na vyhľadanie vašich produktov. Najväčšou výhodou tohto nástroja je, že môžete získať vyhľadávanie kľúčových slov špecifické pre Amazon. Pomáha generovať relevantné hľadané výrazy s dlhým koncovým bodom pri zohľadnení funkcie návrhov vyhľadávania Amazon.

Amazon poskytuje používateľom návrh vyhľadávania, keď vkladajú konkrétne dopyty do vyhľadávacieho poľa. Amazon používa sofistikovaný algoritmus na to, aby poskytol používateľom tie najlepšie vyhovujúce produkty na ich dopyt. Nástroj pre návrh kľúčových slov používa túto funkciu Amazonu na generovanie stoviek hľadaných termínov pre optimalizáciu zoznamu Amazon. Keď kľúčové slovo umiestnite do systému, Nástroj pre návrh kľúčových slov ho umiestni do vyhľadávacieho poľa Amazonky a pripojí ho rôznymi písmenami a číslami. V dôsledku toho dostanete zoznam návrhov kľúčových slov pre vašu firmu.

December 8, 2017