Back to Question Center
0

Ako môžem vytvoriť spätné odkazy pre moje webové stránky najlepším možným spôsobom?

1 answers:

Pred všetkým ostatným, povedzme to - Google, rovnako ako ostatné veľké vyhľadávače, v skutočnosti nechcú dôverovať vašim webovým stránkam alebo blogu. Pokiaľ ide o mňa, musel som zaplatiť veľa času a úsilia na vytvorenie spätných odkazov pre moje webové stránky len s jedným jednoduchým cieľom - presvedčiť Google, že moja webová stránka je naozaj autoritatívna, na ktorú môžu dôverovať živí hľadajúci, a preto to robia primerane stojí za to odporučiť a ukázať širšiemu publiku na zozname SERP. Inými slovami, keď som vytvoril spätné odkazy na vlastné webové stránky, premýšľal som nad každým odkazom ako s treťou stranou. Týmto spôsobom som prechádzal s kultiváciou len kvalitných spätných odkazov - truck valuations. V konečnom dôsledku - premeniť moju webovú stránku na plne dôveryhodný a spoľahlivý zdroj, ktorý používateľovi prináša skutočnejšiu hodnotu s pôvodným a čisto jedinečným obsahom stránky.

Existuje mnoho rôznych spôsobov, ako vytvoriť pevný spätný profil pre SEO účely. A na vytvorenie spätných odkazov pre moje webové stránky som sa osobne sústredil na strategický obsah - v prvom rade. Nielen preto, že som zistil spätné odkazy s kvalitným obsahom skutočne prístupným pre malé podniky, ale preto, že to naozaj funguje - vytváraním užitočného obsahu, ktorý by v konečnom dôsledku vítal distribúciu, zdieľanie a prepojenie. Takže nižšie vám ukážem najefektívnejšie prístupy k obsahu, ktoré som úspešne použil na vytváranie spätných odkazov na mojej vlastnej webovej stránke a zlepšil môj celkový SEO pokrok v škále. Postupujte podľa týchto jednoduchých krokov a prístupov k obsahu, aby ste získali rovnako prospešnú stratégiu budovania odkazov ako moje.

Určite, aký obsah vyhovuje vášmu publiku Najlepšie

Najprv si dobre premýšľajte, aký typ zdieľateľného obsahu by bol pre vaše cieľové publikum najlepšie. Zdá sa, že v každom výklenku alebo v podnikateľskom priemysle ľudia jednoducho hľadajú dobre napísaný webový obsah, ktorý by mal byť príjemný, užitočný a relevantný - všetko v jednom. Stačí sa pozrieť okolo svojho vlastného výklenku a urobiť dobre-formované rozhodnutie o tých typoch obsahu, ktoré sú široko spotrebované čitateľmi, ktoré majú byť zdieľané pri čítaní, spomenuté alebo spojené s. Vo všeobecnosti najlepšie typy zdieľateľného a hodnotného obsahu pokrývajú tematické príručky, prípadové štúdie, recepty, kontrolné zoznamy s praktickými tipy a triky, postupy, atď.

Výskum a vývoj vášho jedinečného zdieľateľného obsahu

Všetko tu je takmer samo vysvetľujúce - pretože všetko, čo potrebujete, je vytvoriť hodnotný obsah s hlavným strategickým kľúčovým slovom. Len nechajte výskum kľúčových slov s online analytickými nástrojmi ukázať, čo vaše publikum hľadá, aké spisy ľudia oceňujú a aké sú medzi nimi konečne požadované.

Distribúcia Vášho obsahu

Nie je tam žiadna špeciálna stratégia, ale rozhodol som sa mať špeciálny podporný blog pre mojej spoločnosti vytvoriť spätné odkazy na moje firemné webové stránky. Môžete tiež zvážiť vytvorenie online centra zákazníckych zdrojov, napríklad s najdôležitejšími diskusnými témami alebo sekciami Otázky a odpovede, ktoré často žiadajú vaši klienti. Týmto spôsobom nebudete len zdieľať svoj obsah s vaším obsahom a spájať sa s vami, ale vybudovať silnejšiu autoritu a dôveru medzi používateľmi. A to by ocenilo spoločnosť Google, prideľujúc vyššie pozície na vaše vlastné webové stránky alebo blog. Len pracujte vytrvalo a nehromažďujte svoj čas a úsilie - to sa vždy vyplatí, som si istý.

December 8, 2017