Back to Question Center
0

Viete, ako získať bezplatné spätné odkazy pre malé firmy SEO?

1 answers:

Áno, viem, ako získať bezplatné spätné odkazy na malé on-line projekty, pretože mám nejaké skúsenosti s prácou s miestnymi agentúrami SEO, ako aj s regionálne zameranými klientskými SEO kampaňami. Verím, že okrem konceptu lokálnej SEO samotnej je hlavnou výzvou tu budovanie bielej klobúky pre podniky na rozpočte, a to aj na veľmi tesnej. A vždy som šokovaný, koľko začínajúcich webmasterov a nekvalifikovaných majiteľov webových stránok, najmä na miestnej úrovni, vedie stávkovanie na PBN (Private Blog Networks) alebo dokonca na prepojenie predajcov niekedy dokonca otvorene konštatuje, že majú riaditeľstvo a vysoké backlinks PageRank na predaj , Nemusíte hovoriť, že ich "klienti" práve hrajú veľmi riskantnú a nebezpečnú hru - v konečnom dôsledku to môže viesť k tomu, že sa spoločnosti Google zarábajú s ťažkým trestom. Niekedy sa takáto sankcia môže stať dokonca nezvratnou, nehovoriac sotva návratnou - submariner replica. Takže, povedzme to - mali by ste vedieť, ako získať bezplatné spätné odkazy pomocou len White-Hat metód budovania odkazov v SEO. V opačnom prípade by ste mohli dostať svoje webové stránky alebo blog úplne odstránené z vyhľadávania Google, namiesto toho, aby ste dosiahli akýkoľvek merateľný pokrok v pozíciách s vyšším poradím. A konečne sa vráťme k bodu - nižšie vám ukážem, ako získať bezplatné spätné odkazy pomocou troch inteligentných taktík špeciálne navrhnutých pre malý podnik. Samozrejme, je ťažké vytvoriť kvalitné odkazy organicky, najmä na prísnom (ak nie nulovom) rozpočte. Úloha je však stále správne zvládnuteľná, keď je správne spracovaná.

Miestne citácie a obchodné adresy

Prečo by ste mali začať s miestnymi citáciami a obchodnými adresármi v prvom rade? Len preto, že tieto typy spätných odkazov sú skvelou príležitosťou začať. Pamätajte, že väčšina lokálnych webových stránok a on-line obchodných projektov nemá vôbec veľa alebo žiadne existujúce spätné odkazy..A čo viac - miestne citácie, adresáre a obchodné záznamy sú prvou záležitosťou, ktorú je potrebné urobiť pre vytvorenie fyzickej polohy a naznačenie sféry fungovania pre každý nový podnik, najmä tých, ktorí pôsobia na miestnej úrovni. Tu je návod na získanie bezplatných spätných odkazov - stačí vybrať lokálny nástroj na vyhľadávanie citácií, zostaviť tabuľku obsahujúcu obchodný popis s ostatnými všeobecnými údajmi, postúpiť štandardné postupy odosielania pre každú citáciu, zoznam alebo adresár potrebný - a vy ste hotový.

Tip: Spomedzi ostatných odporúčam skúsiť Whitespark, aby vám pomohol nájsť správne príležitosti vzhľadom na vašu polohu a hlavnú cieľovú frázu.

Vzhľadom na to, že sponzorované príspevky sú príliš často bez akejkoľvek otázky (najmä v odvetviach ako financie, právne záležitosti, marketing atď.), hosťová výmena by bola skvelá nielen na to, aby ste získali spätné odkazy navyše kvalitnej, ale zdieľali svoje poznatky o vzájomne prospešnom vystavení širšiemu publiku a začali budovať svoje vlastné silné autority a dôveru používateľov v čase. Do bodu sponzorovaných príspevkov blogu - neodporúčam toto rozhodne riešenie Grey-Hat, pretože platia za spätný odkaz s sponzorovaným príspevkom, stále hráte pomerne riskantnú hru, ako keby ste vlastne kupovali platenú linku.

Tip: keď sa zdá, že všetko ostatné zlyhá, môžete sa tiež pokúsiť o hosťovanie. Áno, je to naozaj časovo náročná úloha, ktorá vás bude vyžadovať, aby ste mali určité schopnosti v písaní dobrých článkov. Avšak vzhľadom na obmedzený rozpočet počiatočného obdobia po uvedení do prevádzky sa hosťovanie na niektorých relevantných zdrojoch môže stať naozaj dobrým riešením na to, aby ste získali úvodný odkaz pre vašu malú firmu. Jednoducho sa uistite, že ste vopred vyriešili všetky podmienky zmluvy a pracujete na jedinečnom písaní s reálnou hodnotou - a na oplátku si zaslúžte kvalitné spätné odkazy.

December 8, 2017