Back to Question Center
0

Aké sú výhody Amazon keyword tracker tracker?

1 answers:

Väčšina online obchodníkov stráca svoj predaj a vedie kvôli konkurencii s vyšším poradím. Nie je ľahké predvídať takúto situáciu, aspoň neustále sledujete vaše kľúčové slová. Samozrejme, že takéto výskumy môžu byť ručne komplikované a časovo náročné. Našťastie sú na webe k dispozícii rôzne nástroje Amazon keyword tracker tracker.

V tomto článku budeme diskutovať o tom, ako prekonať niektoré základné ťažkosti Amazon obchodníci zvyčajne čelia svojej praxi a zdieľať s vami nejaké triky a náležitosti, ako zvýšiť predaj vášho výrobku - office network cabling companies.

Po prvé diskutujeme, ako funguje algoritmus Amazon A9. Pochopenie mechanizmu týchto algoritmov nám pomôže vybudovať víťaznú Amazonskú optimalizačnú kampaň a zvýšiť pozíciu produktov.

Ako funguje vyhľadávanie Amazonky?

Algoritmus Amazon A3 je celkom podobný známym algoritmom hodnotenia Google. Stále však existujú určité rozdiely. Zatiaľ čo spoločnosť Google sa zameriava na webové stránky, spoločnosť Amazon kladie dôraz na produkty. Podľa štatistických údajov, pokiaľ ide o výskum produktov, používatelia odkazujú skôr na vyhľadávanie Amazon než na vyhľadávanie Google. Dá sa vysvetliť dostupným produktovým výpisom a úplnými informáciami o produktoch. Navyše tu môžete porovnať ceny a skontrolovať recenzie o produkte, ktorý si vyberiete. Používatelia nemusia veľa vyhľadávať ako vo vyhľadávaní Google. Všetky informácie o produkte sú umiestnené na jednej stránke. Výsledky vyhľadávania spoločnosti Amazon sú silne závislé od pravdepodobnosti, že spotrebiteľ bude kupovať najdôležitejšie produkty.

Amazon zohľadňuje počet funkcií na určenie poradia produktov:

  • popularita výrobkov medzi spotrebiteľmi;
  • 16. Aké výrobky majú najvyššiu mieru konverzie;
  • Aké produkty poskytujú najlepšiu hodnotu nákupu;
  • Ako relevantné produkty do vyhľadávacieho dopytu.

Ako merať svoju hodnosť na Amazon pomocou Amazon kľúčové slovo tracker?

Algoritmus hodnotenia Amazon je založený predovšetkým na kľúčových slovách. Preto správne používanie vašich cielených kľúčových slov vám pomôže zaradiť vyššie a vytvoriť cielenejšiu návštevnosť.

Pomocou Nástroja na návrh kľúčových slov Amazon máte možnosť vybrať správne zacielené kľúčové slová a sledovať ich pozície. Získané údaje vám pomôžu zabezpečiť, aby ste vybrali správne hľadané výrazy a používali ich na správnych a strategických miestach. Navyše, Amazon keyword tracker vám pomôže prekonať vaše konkurenty a prilákať viac potenciálnych zákazníkov k vašej značke.

Existujú dva možné spôsoby výskumu a sledovania kľúčových slov - manuálne a automatické. Aj keď je možné ručne prechádzať jednotlivé hľadané výrazy a stráviť veľa času, aby ste skontrolovali, či je to relevantné alebo nie, je oveľa jednoduchšie používať Amazon keyword rank tracker. Pomocou tohto profesionálneho automatizovaného nástroja ušetríte čas a získate najrelevantnejšie a najpresnejšie údaje.

Ako sledovať vaše konkurenčné kľúčové slová pomocou Amazon kľúčové slovo tracker?

Pomocou tohto nástroja môžete ľahko zistiť, ktoré z vašich cielených kľúčových slov sa hodia dobre a kde stále zaostáva za vašimi konkurentmi. Tento nástroj vám umožňuje určiť, ktoré hľadané výrazy používajú vaši konkurenti na zaradenie na Amazon SERP a ako dobre sú zaradení na tieto slová. Ak máte inteligentný prístup k svojej amazonskej optimalizačnej kampani, môžete si tieto slová požičať a použiť ich vo svoj prospech. V dôsledku toho bude tlačiť na vašu marketingovú stratégiu obsahu.

December 8, 2017