Back to Question Center
0

Semalt navrhuje nástroje na škrabanie na webe

1 answers:

Webové škrabacie nástroje sú vyvinuté na získavanie informácií z rôznych stránok a blogov , Tiež sa nazývajú programy na zber webových stránok a nástroje na získavanie webových údajov. Ak sa snažíte zhromaždiť údaje o svojich stránkach, môžete použiť tieto programy na extrakciu webu a získať nové alebo existujúce údaje pre ľahký prístup.

Jednoduchý PHP škrabka

Jedná sa o jeden z najlepších programov extrakcie webu. Jednoduchý nástroj PHP Scraper ponúka tvorcovi a formuje vašu množinu údajov tým, že importuje informácie z konkrétnych webových stránok a exportuje dáta do súborov CSV. Je ľahké škrábať stovky až tisíce webových stránok a blogov počas niekoľkých minút pomocou tohto programu. Jednoduchý PHP Scraper využíva špičkové technológie na každodenné získavanie množstva dát, čo je potrebné pre väčšinu firiem a veľkých značiek - managed it services in Portland. Tento program prichádza v bezplatných aj platených verziách a je ľahko nainštalovaný na Mac, Linux a Windows.

Fminer.com

Je to ďalší vynikajúci a úžasný nástroj na extrakciu webu. Fminer.com nám umožňuje ľahký prístup k štruktúrovaným a dobre organizovaným údajom v reálnom čase. Následne tieto údaje online prehľadáva a podporuje viac ako 200 jazykov, pričom vaše dáta sa ukladajú v rôznych formátoch, ako sú RSS, JSON a XML. Povedzme, že Webhose.io je aplikácia založená na prehliadači, ktorá používa exkluzívne informácie pri prehľadávaní alebo extrakcii webových stránok..

ScraperWiki

ScraperWiki poskytuje podporu veľkému množstvu používateľov a zbiera údaje z ľubovoľného typu stránok alebo blogov. Nevyžaduje žiadne prevzatie. Znamená to, že stačí zaplatiť za prémiovú verziu a program vám bude zaslaný prostredníctvom e-mailu. Môžete okamžite uložiť zhromaždené údaje na zariadení na ukladanie dát v cloude alebo na svoj vlastný server. Tento program podporuje aj Disk Google a Box.net a je exportovaný ako JSON a CSV.

Škrabka

Škrabka je najlepšie známa svojimi bezplatnými a prémiovými verziami. Tento program škrabania na webe je založený na cloud a pomáha extrahovať stovky až tisíce webových stránok denne. Niektoré z najvýznamnejších možností sú Crawlera, Bot Counter Measure a Crawl Builder. Scraper dokáže konvertovať celú vašu webovú lokalitu na dobre organizovaný obsah a automaticky ho ukladá pre offline použitie. Paušálny poplatok vám bude stáť okolo 30 dolárov za mesiac.

ParseHub

ParseHub bol vyvinutý na indexovanie alebo prehľadávanie viacerých webových stránok bez potreby JavaScriptov, AJAX, relácie, cookies a presmerovania. Táto aplikácia využíva konkrétnu technológiu strojového učenia a rozpoznáva jednoduché a komplikované dokumenty, generuje výstupy a súbory na základe vašich požiadaviek. ParseHub je výkonná webová aplikácia a je k dispozícii pre používateľov počítačov Mac, Linux a Windows. Voľná ​​verzia má obmedzené možnosti, takže je lepšie si vybrať prémiovú verziu.

Outwit Hub

Outwit Hub je ďalší úžasný web extrakčný program, ktorý slúži na zhromažďovanie údajov zo stoviek až tisíc stránok. Tento program pomáha extrahovať a prehľadávať webové stránky počas niekoľkých sekúnd. Tieto stránky môžete použiť alebo exportovať v rôznych formátoch, ako sú JSON, SQL a XML. Je to najlepšie známe pre jeho užívateľsky prívetivé rozhranie a prémiový plán stojí asi 50 dolárov za mesiac s prístupom na viac ako 100 tisíc vysokokvalitných webových stránok.

December 8, 2017