Back to Question Center
0

Ktoré nástroje na sledovanie Amazonu vám môžu pomôcť spustiť váš e-obchod?

1 answers:

Skôr než začnete predávať svojich zamestnancov na Amazonke, musíte poznať niektoré základné pravidlá a stratégie, aby ste sa stali proaktívnym účastníkom tejto konkurenčnej hry elektronického obchodu.

Amazon je globálna obchodná platforma pre majiteľov internetových obchodov, aby rozšírili svoje zákaznícke základne a zvýšili celkové výnosy z podnikania. Predtým, než začnete svoju obchodnú cestu na tejto fantastickú a prospešnú platformu, odpovedzme na niektoré otázky o základoch tejto platformy a nájdite si niektoré vhodné sledovacie nástroje od Amazonu, ktoré pripravia vaše podnikanie na úspech.

Základné informácie o predaji a procese hodnotenia na Amazonku

Keď hľadajúci vloží dotaz do vyhľadávacieho poľa spoločnosti Amazon, získa zoznam najdôležitejších jeho produkty dotazu - traveling through south america. Potom prejde na jednu zo stránok produktov a klikne na odkazy "ponuky" pod popisom produktu, aby sledoval väčšinu dostupných návrhov tohto produktu.

Spoločnosť Amazon navyše poskytuje používateľom možnosť dokončiť prekonvertovanú krabicu "Kúpiť." Podľa štatistických údajov sa cez nákupnú knižku predáva viac ako 62 miliárd dolárov. Preto je dôležité vedieť, ako to funguje.

Všeobecne povedané, kúpiť box je nákupná karta, ktorá je umiestnená na stránke s podrobnosťami o produkte, kde zákazníci môžu začať nákupný proces.

Nie všetky produkty sa môžu objaviť v krabici Buy Box, pretože Amazon vyberá iba tie najlepšie ponuky na trhu, aby sa uistil, že zákazník ich zakúpi. Ak chcete získať Amazon Buy Box, musíte poskytnúť svojim zákazníkom najvýhodnejšiu cenu na trhu, mať dobrú spätnú väzbu, bezplatnú dopravu a kvalitné obrázky.

Stojí za to povedať, že je dosť nerealistické si myslieť, že vaše stránky sa niekedy dostanú dostatočne vysoko na to, aby sa stali obľúbeným predajcom. Musíte tvrdo pracovať nielen s optimalizáciou stránok Amazon, ale aj v rámci osvedčených postupov elektronického obchodu na získanie nových zákazníkov. Faktory, ktoré môžu ovplyvniť pozíciu stránok na vašom produkte a schopnosť vyhrať nákupnú krabicu, zahŕňajú:

  • Konkurenčné oceňovanie

Je to zložitý pojem, , Je to jeden z najvýznamnejších hodnotiacich faktorov, ktorý ovplyvňuje vašu stránku rank a konverziu..

  • Najlepšia ponuka

Ak chcete vystúpiť na vrchol, musíte poskytnúť používateľom služby Amazon najlepšiu ponuku na trhu.

  • Predajca Amazonskej histórie má na trhu

Online obchodníci, ktorí majú dlhú a pozitívnu predajnú históriu s Amazonom majú viac príležitostí na získanie jedného z najlepších miest.

  • Počet a kvalita recenzií zákazníkov

Pozitívna recenzia online je ďalším významným faktorom hodnotenia Amazon. Majú podstatný vplyv na riadenie predaja a môžu vám pomôcť získať kúpiť krabicu.

Teraz, keď máte predstavu o tom, ako funguje systém hodnotenia Amazon, môžete začať s vývojom svojho obchodu elektronického obchodu na tejto platforme. Aby ste tento proces zjednodušili a automatizovali, mali by ste vedieť, ktoré sledovacie nástroje od Amazonu dokážu dokonale vyhovieť vašim obchodným potrebám.

Najlepšie profesionálne Amazon sledovacie nástroje

  • Amazon kľúčové slovo tracker

Tento nástroj je navrhnutý tak, sledovať, kde sa vaše produkty hodia na rôzne cielené kľúčové slová. Tento sledovací nástroj vám pomôže ušetriť veľa času a poskytnúť vám najpresnejšie výsledky. Taktiež vám poskytne dôkladný prehľad o tom, či zmeny, ktoré ste urobili, zvyšujú vaše hodnotenie alebo nie. Okrem toho budete môcť sledovať pozície vášho konkurenta.

  • Semalt Amazon SEO

Tento nástroj je navrhnutý tak, aby vylepšil Vašu Amazon stránku SEO využívajúcu návštevnosť na vašom produkte. Pomáha zvyšovať pozíciu stránky Amazon na Google SERP a zvyšuje návštevnosť. Navyše, zakúpením Semaltovho predplatného pre tento nástroj získate návrhy kľúčových slov generujúcich predaj, efektívnu kampaň na budovanie odkazov a zlepšenie hromadného hodnotenia.

December 7, 2017