Back to Question Center
0

Ako vytvoriť zoznam produktov pre Amazon?

1 answers:

Amazon je najväčšia platforma elektronického obchodu na svete. Funguje to skoro rovnako ako ostatné vyhľadávacie nástroje, čo používateľom poskytuje relevantné výsledky produktov k ich dopytu. Je dôležité, aby ste premýšľali o optimalizácii a o tom, ako sa môžu najlepšie zmeniť každoročné postupy optimalizácie. Rovnako ako všetky ostatné populárne vyhľadávacie nástroje, Amazon má svoje vlastné pravidlá a pokyny, ktoré musíte dodržiavať, aby ste sa stali viditeľnými pre potenciálnych zákazníkov - buy more twitter followers. Je to veľmi konkurenčný trh, kde môžete prekonať svoje vedúce postavičky; musíte investovať do optimalizácie zoznamu produktov pre Amazon.

Ak ste sa nikdy nestarali o optimalizáciu svojich produktov pre Amazon, nemáte ďaleko, ale teraz je skvelý čas začať vytvárať stratégiu. Tento článok je navrhnutý tak, aby vám ukázal, ako urobiť zoznam produktov pre Amazon dobre premenený a prilákať ďalších potenciálnych zákazníkov z vyhľadávania.

Praktické techniky na zlepšenie vášho zoznamu produktov Amazon

  • 16)

    Ak chcete urobiť svoj zoznam užitočný, musíte poskytnúť používateľom najkvalitnejšie obrázky produktu. Jediný spôsob, ako môžu potenciálni zákazníci preskúmať produkt, ktorý budú nakupovať, sú obrázky produktov zo všetkých rôznych uhlov. Amazon má svoje požiadavky na image produktu, ktoré obsahujú technické špecifikácie a štandardy stránok spoločnosti Amazon pre image produktu. Základná požiadavka na kvalitu obrazu znamená, že obraz by mal byť zaostrený, profesionálne osvetlený alebo fotografovaný, s realistickými farebnými a hladkými okrajmi. Okrem toho sa musíte uistiť, že výrobok naplní 85% alebo viac rámčeka s obrázkami.

    Obrázky, ktoré ste poskytli na zozname produktov, sú často výrobcom alebo zlomovým faktorom pre väčšinu používateľov vyhľadávajúcich službu Amazon. To je dôvod, prečo by ste ich mali urobiť dostatočne presvedčivými na to, aby pritiahli Amazónoví používatelia k nákupu vášho produktu.

Všetky dôležité informácie by ste mali vložiť do 200 znakov svojho názvu. presný opis výrobku, ktorý obsahuje farbu položky, jej hmotnosť, veľkosť a ďalšie potrebné funkcie.Čím je váš titul podrobnejší, tým lepšie.Tento titul by mal vydávať dostatok informácií pre niekoho, kto urobí rozhodnutie o nákupe.

Podľa pokynov spoločnosti Amazon by ste mali dodržiavať špeciálny vzorec, ktorý vám pomôže vytvoriť svoje tituly.Tento vzorec vyzerá ako - "značka + číslo modelu + názov modelu + produkt typ a farbu

  • Dosiahnuť svoj potenciál značky prostredníctvom popisu a bodov

Pri otvorení Amazon stránka produktu, môžete sledovať body odrážky pod názvom. Tu môžete stručne opísať charakteristiku položky a strategicky používať cielené kľúčové slová. Tento krok nemôžete preskočiť, pretože používateľom pomáha pri rozhodovaní o nákupe.

Je však tiež nevyhnutné pridať podrobný popis vášho produktu. Niekedy sa obchodníci online zamieňajú s popisom a zabúdajú na to, aby ho pridali úplne. Vo väčšine prípadov odrážajúce body nemôžu odpovedať na všetky otázky používateľov k produktom, ktoré predávate. Preto ho musíte podrobnejšie opísať a poskytnúť potenciálnym zákazníkom všetky výhody a funkcie produktu. Nemali by ste tu písať o vašej spoločnosti ani pridať niektoré propagačné informácie. Vašou hlavnou úlohou je urobiť prezentáciu položky, ktorú ste malo.

December 6, 2017