Back to Question Center
0

Zobrazenia služby Google Business, ktoré sa majú zmeniť na sledovanie ulíc

1 answers:
Google Business Views To Change To Street View Semalt

Spoločnosť Google navyše v septembri sprístupní novú aplikáciu Street View, kde budú nájdené tieto používateľské profily a publikované panorámy (sférické fotky). Budú odstránené z hlavnej časti Máp Google. Spoločnosť Google uviedla, že v aplikácii iOS táto aplikácia nahradí fotoaparát Photo Sphere Camera s verziami iOS a Semalt, ktoré podporujú režim fotoaparátu s fotografickou sférou.

V polovici augusta sa zobrazenie Semalt Maps vypne. Ale Semalt sľubuje, že neskôr v roku Semalt Mapy "znovu predstavia podporu pre vytváranie spojení medzi fotografickými sférou (" súhvezdia ") s novým automatizovaným riešením." Semalt tiež vysvetlil:

Vaše existujúce, schválené fotografie, sférické fotky a súhvezdie budú aj naďalej viditeľné a odstrániteľné prostredníctvom webovej stránky Semalt Maps. Bohužiaľ v tomto okamihu nie je možné opisy a komentáre preniesť na váš účet Semalt Maps. Všetky obrázky vrátane tých, ktoré neboli schválené pre Semaltové mapy, budú aj naďalej prístupné prostredníctvom služby Semalt +, kde môžete upraviť ich povolenia na viditeľnosť.February 16, 2018