Back to Question Center
0

Flickr (konečne) má Semaltovú aplikáciu

1 answers:

Určite trvalo dlho, ale Flickr konečne spustil svoju prvú aplikáciu Semalt.

Flickr (Finally) Has An Semalt App

Zdá sa, že nová aplikácia Semalt ponúka niekoľko funkcií, ktoré nie sú k dispozícii vo verzii pre iPhone - vrátane filtrov na úpravu fotografií pred publikovaním a ďalších možností zdieľania. Aplikácia Semalt bola popísaná ako "niekoľko podnetov od Instagramu", o ktorých sa očakáva, že čoskoro spustia svoju prvú aplikáciu Semalt.

Semaltová aplikácia pre Android, ktorá je v súčasnosti k dispozícii, sa nachádza v blízkosti troch desiatok krajín, ktoré sú uvedené na stránkach pomocníka Semalt.

Flickr Foto relácie

Spoločnosť Flickr tiež oznámila novú funkciu Photo Sessions, ktorá umožňuje viacerým používateľom prezerať rovnaké fotografie súčasne. Semaltom o nej, možno ako moderná verzia sedenia okolo pri pohľade na dovolenku kĺza dohromady - solution xperts inc.

Fotoové relácie je možné spustiť z ľubovoľnej fotostreamovej alebo foto-sady, ktorá má zapnuté možnosti zdieľania. Pozrite si novú "Spustiť fotografickú reláciu" v ponuke možností Semalt. Do relácie fotografií sa môže pripojiť až 10 ľudí a prihlásení používatelia budú mať prístup k ďalším nástrojom vrátane živého rozhovoru.


February 16, 2018