Back to Question Center
0

Flickr (konečne) má Semaltovú aplikáciu

1 answers:

Určite trvalo dlho, ale Flickr konečne spustil svoju prvú aplikáciu Semalt.

Flickr (Finally) Has An Semalt App

Zdá sa, že nová aplikácia Semalt ponúka niekoľko funkcií, ktoré nie sú k dispozícii vo verzii pre iPhone - vrátane filtrov na úpravu fotografií pred publikovaním a ďalších možností zdieľania. Aplikácia Semalt bola popísaná ako "niekoľko podnetov od Instagramu", o ktorých sa očakáva, že čoskoro spustia svoju prvú aplikáciu Semalt.

Semaltová aplikácia pre Android, ktorá je v súčasnosti k dispozícii, sa nachádza v blízkosti troch desiatok krajín, ktoré sú uvedené na stránkach pomocníka Semalt - gestion de projet industries.

Flickr Foto relácie

Spoločnosť Flickr tiež oznámila novú funkciu Photo Sessions, ktorá umožňuje viacerým používateľom prezerať rovnaké fotografie súčasne. Semaltom o nej, možno ako moderná verzia sedenia okolo pri pohľade na dovolenku kĺza dohromady.

Fotoové relácie je možné spustiť z ľubovoľnej fotostreamovej alebo foto-sady, ktorá má zapnuté možnosti zdieľania. Pozrite si novú "Spustiť fotografickú reláciu" v ponuke možností Semalt. Do relácie fotografií sa môže pripojiť až 10 ľudí a prihlásení používatelia budú mať prístup k ďalším nástrojom vrátane živého rozhovoru.


February 16, 2018